tv3.lv

Latviešu roka skarbākā balss izdod provokatīvu video ar “BDSM” elementiem

Rokgrupa “Jānis Bukums” publicē jaunu mūzikas video dziesmai “She’s Lying” no nesen Vācijā izdotā albuma “Firerain”. Video uzņemts aktīvā “BDSM” studijā.

2017. gada 10. janvārī 12:26

“Mūzikas video ir alegorisks vēstījums par mūžseno simbiozi starp vīrieti un sievieti. Liriskā tematika tiek apspēlēta dažādos kontrastu stāstos, un meitenes klipā atspoguļo melu dažādās sejas,” klāsta videoklipa režisore un producente Elza Bukuma.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

“Klipā samērā daudz tiek izmantota “BDSM” un fetiša tematika. Pieminēšanas vērts fakts ir tas, ka klips patiešām tika filmēts īstā un aktīvā “BDSM” studijā.

Foto

Filmēšanas procesā darbu interesantu un nedaudz izaicinošāku padarīja fakts, ka meitenes, kaut profesionāli iesietas virvēs, tomēr ir un paliek iesietas virvēs, un īstenais filmēšanai atvēlētais brīdis ir pavisam īss. It sevišķi, ja karājies ar galvu uz leju!

Klipā parādās arī viens slepens varonis. Esiet acīgi!” norāda režisore.

Video

“Pagaidām priecājamies par manifestu “Kungi, ledus ir sakustējies!”. Bet, ja nopietni, tad šī albuma popularizēšanai mēs filmēsim vēl divus mūzikas video.

Paralēli gatavojamies Eiropas apceļošanai, lai iepazīstinātu ārzemju auditorijas ar jauno albumu, kā arī izstrādes procesā ir vairāki projekti sadarbībā ar vietējiem un ārzemju mūziķiem, stāsta rokgrupas līderis Jānis Bukums.

Tāpat grupa strādā pie materiāls trešajā albumam, kas iznāks 2018. gadā.”

Foto: grupa “Jānis Bukums” uz skatuves

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm