tv3.lv

Latvijas meitenes un fani jūk prātā Neida dēļ; mūziķis spiests algot miesassargu

Pēc paziņojuma par šķiršanos no draudzenes populārais jaunais mūziķis Neids jeb Niks Endziņš nonācis meiteņu uzmanības krustugunīs. No vienas puses, tas ir patīkami, taču reizēm dāmas aiziet par tālu. Rūpēs par savu drošību atpūsties Neids nu dodas miesassarga pavadībā.

2017. gada 13. janvārī 14:48

“Nevaru saskaitīt, cik meiteņu pēdējo nedēļu laikā mani ir jau uzrunājušas, bet ļoti daudzas, un tas ir ļoti patīkami.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Mani uzrunā visos iespējamos sociālajos tīklos, kur vien ir iespējams,” Skaties.lv atklāj Neids. Lai arī mūziķis ir atvērts sarunām ar patīkamām meitenēm, ne visu nodomi ir tīri.

“Ja man pajautā numuru un es redzu, ka viņa ir sakarīga, tad es, protams, iedodu. Bet viena nepatīkama situācija gadījās pirms pāris dienām.

FOTO

Iedevu vienai meitenei savu numuru, bet viņa to “nopludināja” sociālajos tīklos,” par nelāgo starpgadījumu stāsta Neids, kurš nu apsver iespēju mainīt numuru, jo visu diennakti saņem zvanus no fanēm un pielūdzējām.

“Nav īpaši patīkami, ka tev zvanās visu diennakti un jautā: “Tu esi Neids? Vari lūdzu nodziedāt kaut ko?” Es nesaku, ka man nepatīk uzmanība, bet ir jābūt arī robežām,” tā Neids.

Lai arī pielūdzējas neatlaidīgi aicinot uz randiņiem, mūziķis pagaidām uz nevienu tikšanos nav bijis.

“Pagaidām vēl ar nevienu tuvāks kontakts nav sanācis, jo pēdējā laikā man ir daudz darbu, visādu projektu. Nav pat sanācis laiks ar kādu satikties.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Grūti pateikt, vai es būtu gatavs uzsākt attiecības ar kādu no savām fanēm, jo mūsdienās pārsvarā meitenēm ir svarīgs tikai statuss. Bet man ir svarīgi, lai meitene mani redz kā Niku, nevis kā Neidu!” uzsver talantīgais mūziķis.

Viņš iezīmē kādu skumju tendenci, kas skārusi daļu mūsdienu meiteņu.

“Uzliek vienu kilogramu kosmētikas uz sejas, aiz krūštura saliek lupatas, saģērbjas piedauzīgi. Un tagad visi tevi gribēs? Esmu pret tādām meitenēm!

Cienu tādas meitenes, kuras savu ikdienu pavada lietderīgi, kaut mājās pie plīts, nevis katru otro dienu tupi nodzeras un kādam atdodas!

Manuprāt, pie tā ir vainīgi vecāki, jo pietiekami stingri neaudzināja savus bērnus.

Mani saista meitenes, kuras nelamājas, kuras kopj sevi! Es labāk savai meitenei rokās redzu ziedus nekā cigaretes vai alkoholu.

Nepatīk meitenes, kurām galvenais ir, lai puisim ir smalka mašīna un biezs maks. Tad tās nav patiesas jūtas, tās ir materiālas attiecības! Man nav galvenais, kā meitene izskatās ārienē, man ir galvenais, kāda viņa ir iekšienē,” savu ideālo sievieti raksturo Neids.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Starp citu, mākslinieks nesen devies atpūsties uz klubu “Just”, un tur pa īstam izjutis, ko nozīmē būt slavenam un meiteņu pielūgtam.

Mākslinieks uz klubu devies ar miesassargiem, jo nekad nevarot zināt, kas var notikt iereibušu jauniešu kompānijā.

“Algoju profesionāli ar sertifikātu,” atklāj Neids. Ar apsargu viņš parasti dodas uz pasākumiem vai atpūsties. “Ikdienā apsargs nav nepieciešams,” skaidro Neids.

VIDEO

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm