tv3.lv

Lauris Reiniks, greizsirdības mākts, reiz izsekojis mīļoto ar spiegu filmu cienīgām metodēm

Lai arī dziedātājs, TV raidījumu vadītājs un aktieris Lauris Reiniks ir aktīvs dažādu pasākumu apmeklētājs, kā arī regulāri sociālajos tīklos dalās ar fotogrāfijām un video no savas ikdienas, viņa privātā dzīve joprojām ir liels noslēpums.

2016. gada 16. jūnijā 11:22

Tikmēr nesenā intervijā mūziķis atklājis, kas ir trakākais, ko viņš reiz darījis mīlestības dēļ. Izrādās, greizsirdības mākts, Reiniks izspiegojis savu mīļoto, slepenajā operācijā iesaistot arī savus draugus.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

“Gaidījis ar mašīnu pie darba vietas un tad braucis pa kluso pakaļ. Dzinies “reidā”, kurā viena mašīna cenšas aizmukt… Tāda kā “špionēšana”… Nē, es nevaru stāstīt, citādi vesela cilvēku brigāde tiks iegāzta,” samulsa Reiniks.

“Tas bija tāpēc,ka man bija aizdomas, ka persona man nav uzticīga. Es sarunāju draugu komandu, kas gāja un vaktēja lidostā. Filmas cienīgs sižets. Man pa telefonu ziņoja: Viņa ienāca tualetē! Pagaidi, esmu blakus kabīnē, nevaru runāt, citādi viņa dzirdēs…” – atceras dziedātājs.

Reiniks neslēpa, ka viņam patīk sajūtas, kas pārņem iemīloties, tomēr viņam tas negadoties bieži: “Laikam tāpēc, ka es tik viegli nelaižu pie sevis klāt. Apbrīnoju cilvēkus, kuri regulāri iemīlas. Man šķiet, ka viņi jauc lielas simpātijas vai kaislību ar mīlestību. Esmu aizrāvies uz kādu brīdi, bet iemīlējies tikai kādas divas reizes mūžā.”

Foto

Video

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm