tv3.lv

Liepājā sākas “Fontaine Festival”

No 15. līdz 17. augustam notiekošajā “Fontaine Festival” uz piecām skatuvēm uzstāsies vairāk nekā trīsdesmit pašmāju un ārvalstu mūziķu un dīdžeju. Šogad festivāla moto – Angels In Hell.

2014. gada 15. augustā 10:45

Festivāla galvenie viesi izvēlēti gan no ārvalstīm, gan pašu mājām, un īpašs notikums būs leģendārā latviešu mūziķa Žorža Siksnas uzstāšanās. Uz Fontaine Festival galvenās – “Gypsy Camp” – skatuves būs iespēja redzēt arī “Pete Anderson and The Swamp Shakers”, “Latvian Blues Band”, festivāla namatēva Luija Fonteina grupu “The Starlights Searchers”, kā arī “Gagarin Brothers” no Krievijas, “Lapko” un “Knucklebone Oscar” no Somijas un Adamu Bombu no ASV, kurš sadarbojies ar neskaitāmiem rokmūzikas grandiem, arī grupu “AC/DC”, “Kiss”, “Hanoi Rocks”, “Guns’n’Rose” dalībniekiem, kā arī pats bijis vairāku minēto grupu dalībnieks.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Uz pārējām skatuvēm koncertus sniegs grupas “Bloody Heels”, “Karmafree”, “Rūsa”, “Inokentijs Mārpls”, “Rebel Riot”, “All Day Long”, liepājnieki “Nasty Smile” un “Return To Surface”, “The Coco’nuts”, “Blinded Memory”, “Mary Jane”, “Sacramental”, “The Big Bluff”, zviedru cītaru kvartets “Palace On Wheels”, “Kuadra”, “Halfchicken” un “Voyeur “no Itālijas, “Strauss” no Lielbritānijas, “Manzana” no Somijas, “Gjutjarn” un Bulletsize no Zviedrijas, kā arī “The Briefing”, kuriem šis būs vienīgais vasaras koncerts Latvijā. Bārā “Prison Bar” uzstāsies dubstep dīdžeju apvienība “Unknown Crusade” un Cannadis jeb Horens ar saulainu reggae un dancehall mūziku.

“Fontaine Festival” notiks Liepājas klubā “Fontaine Palace” un tā terasē “Acropolis”, viesnīcas “Fontaine Royal” bāros “Fire Bar” un “Prison Bar”, kā arī pagalmā “Gypsy Camp”. Biļetes pieejamas visās Biļešu servisa kasēs un internetā.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm