tv3.lv

Līvi un Buks piedāvā pirmo dziesmu un video

Šodien, 15. martā, klausītāju vērtējumam nodota muzikālā projekta Līvi un Buks jaunā dziesma Pēdas uz palodzes, kurai tapis arī video.

2016. gada 15. martā 14:04

Vārds “Līvi” latviešu mūzikas cienītājiem ir pazīstams jau 40 gadus, bet vārdu salikums “Līvi un Buks” ir jauna izpildītāju apvienība, kuras iniciators un līderis ir leģendārais mūziķis un dziesmu autors Ainars Virga, sadarbojoties ar mūziķi Jāni Buķeli.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Jaunajā prjektā Virga ap sevi pulcinājis oriģinālos Līvus – taustiņinstrumentālistu Guntaru Mucenieku un bundzinieku Vilni Krieviņu, papildus pieaicinot The Hobos un daudzu citu muzikālu projektu dalībnieku basistu Mārtiņu Burkevicu un dziedātāju Jāni Buķeli, kurš jau labu laiku piedalās dažādos ar grupas Līvi dziesmām saistītos projektos.

Foto

Grupa jau sniegusi vairākus veiksmīgus un labi apmeklētus koncertus un ierakstījusi savu pirmo kopīgo dziesmu Pēdas uz palodzes. Dziesmu autori ir tie paši, kas rakstījuši dziesmas vairākiem grupas Līvu albumiem, – Ainars Virga un Guntars Račs. Ieraksts veiks Ginta Stankeviča ierakstu studijā Rīgā, kur plānots veikt arī nākamo dziesmu ierakstus.

”Šī ir dziesma par grupu Līvi, bet tajā ir daudz zemtekstu un katrs sapratīs to, ko vēlēsies,” skaidro Virga. “Dziesmu rakstīju zinot, kas to izpildīs. Buks ir tas dziedātājs ar kuru ir patiess prieks kopā uzstāties. Viņš ir īsts grupas dalībnieks. Par video runājot, man tādu nav daudz, bet kopā ar grupu jo īpaši maz. Šis ir viens no retajiem. Tā mums bija laba pieredze ar režisoru Robertu Vītolu, ar kuru mēs labi sapratāmies.”

”Būt vienā grupā ar mūziķiem, kurus tu vienmēr esi uzskatījis par latviešu rokmūzikas leģendām, ir vairāk kā fantastiski,” neslēpj Buķelis. “Man tas ir kā spēlēt augstākajā līgā. Pats foršākais ir tas, ka viņi vis ir kārtīgi veči. Rock’n Roll! Sapņi piepildās.”

Guntars Mucenieks atzīst, ka viņu pārņēmjsi mazliet jocīga sajūta. “Vai ir notikusi kaut kāda sirreāla transformācija? Līvi vienmēr pamanās būt kaut kādu notikumu priekšvakarā, vai vēstures rats būtu mūs novedis pie kāda jauna sākuma? To rādīs laiks. Cilvēcīgi man ir liels prieks un gods atkal atrasties uz vienas skatuves ar ne tik seniem cīņu biedriem.”

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Video

Šovakar Līvi un Buks ar dziesmu Pēdas uz palodzes kāps uz Zelta Mikrofons ceremonijas skatuves. Bet visus grupas Līvi fanus Virga aicina un Līvifest un grupas Līvi 40 gadu jubilejas svinībām, kas notiks 27. augustā koncertdārzā Pūt, vējiņi.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm