tv3.lv

Mārtiņa Freimaņa mūzikas koncertā Strenčos uzstāsies vietējie kolektīvi un Latvijā populāri izpildītāji

27. septembrī plkst. 18.00 Strenču novada kultūras centrā notiks Mārtiņa Freimaņa mūzikas koncerts ”Dodiet man sirdi no mākoņiem…”.

2014. gada 8. septembrī 10:45

Koncertā, kas ir Strenču iedzīvotāju iniciatīva, kopā ar Strenču pašdarbības kolektīviem uzstāsies Mārtiņa draugi – Aija Andrejeva, Maija Kalniņa, Valters Frīdenbergs, Zanda Štrausa, Liepājas teātra aktieris Viktors Ellers un grupas ”Tumsa” mūziķis Normunds Kalniņš, informē Mārtiņa Freimaņa fonda pārstāve Līva Segliņa.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Zinot par līdzekļu vākšanu muziķim veltītai filmai, Mārtiņa Freimaņa fondu (MFF) uzrunāja Sarmīte Caune no Strenču novada Kultūras centra, sakot, ka arī viņi – Strenču iedzīvotāji –  vēlas dot savu artavu. Nu šī vēlme rezultējusies pašu sagatavotā koncertā, kurā Mārtiņa dziesmas skanēs gan vietējā dzejas teātra, gan mūzikas skolas audzēkņu un koru izpildījumā.

”Šī ir lieliska Strenču iedzīvotāju ideja, kas atkal apliecina – Mārtiņa piemiņa un mūzika dzīvo. Lai arī īpašs cilvēks un mākslinieks, drusku vientuļš un norobežojies, viņš vienmēr bija viens no mums – vienkāršs, draudzīgs un ģimenisks. Būsim gandarīti, ja arī citi Latvijas novadi sekos Strenču piemēram un atradīs savas izpausmes, kā turpināt draudzību ar Mārtiņu. Jo viņš bija mūsu visu draugs. Nešaubos, ka tas atklāsies arī topošajā filmā,” stāsta MFF pārstāve Elita Mīlgrāve.

Jau ziņots, ka MMF vāc līdzekļus režisora Arvīda Krieva filmai ”Freimis. Mārtiņš Freimanis”. Pateicoties individuāliem ziedotājiem, labdarības iniciatīvai LabieDarbi.lv, VKKF un Aizputes novada Domei, jau izdevies piesaistīt finansējumu 20 000 eiro apmērā, bet vēl nepieciešami 7500 eiro.

Filmas idejas autors un režisors ir Mārtiņa Freimaņa draugs Arvīds Krievs. Ilgāku laiku dzīvojot kaimiņos Aizputē, abu starpā izveidojās savstarpēja uzticēšanās un tuva draudzība. Tādēļ režisora rīcībā ir ne vien spilgtas atmiņas par Mārtiņu, bet arī unikāli un agrāk neizmantoti videomateriāli, kas tiks izmantoti filmā.

Koncerta ”Dodiet man sirdi no mākoņiem…” ziedojumu kartes var iegādāties Strenču novada centrā (10; 8; 6; 5; 3 eiro).

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm