tv3.lv

Normunds Zušs no latgaliešu dialekta nekautrējas

Mūziķis Normunds Zušs atzīst, ka līdz saknēm ir Latgalē. “Esmu te audzis, dzimis, un noteikti kādu lielu mūža daļu turpināšu vēl dzīvot Latgalē un lepoties ar to,” saka mūziķis.

2016. gada 12. martā 12:36

Pēc pārliecinošās uzvaras šovā Koru kari 3 dziedātājs Normunds Zušs ar grupu Galaktika ar dziesmu No visas sirds uzvarēja arī ikgadējā Latvijas šlāgeraptaujā. Solista katrs rīts parasti ir citādāks. Mūziķim nav noteikts laiks, kad viņš ceļas. Dažreiz pat sanāk, ka rīt iesācies, nemaz neaizejot gulēt.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Mūziķiem no rītiem nav jāsatraucas, kā nokļūt uz darbu, jo studiju izbūvējis savā mājā. Šī dienas kārtībā mūziķim paredzēts ierakstīt dziesmu kopā ar grupas Green Light dalībnieku Mārtiņu Strodu.

Normunda sieva Mārīte ir parūpējusies, lai dziedātāja saņemtās medaļas un kausi atrastos vienuviet, tādēļ studijā ir speciāli iekārtots apbalvojumu skapis.

“Visas brīvdienas – piektdienas vakari, sestdienas, svētdienas – tad sākas mans oficiālais darbs. Tās ir balles, koncerti. Nez kāpēc cilvēkiem ir iegājies, ka viņi tomēr ballējas vairāk pa naktīm,” saka mūziķis. Viņš atzīst, ka arī studijas darbs labāk un ražīgāk veidojas tieši naktīs.

Mūziķim no darbiem atslēgt domas palīdz garas pastaigas ar sievu un suni.

Foto

Kad vien prašņāts par Latgali, dziedātājs smej, ka tas viņam ir asinīs, un viņš no sava dialekta nekautrējas. “Es nekad neesmu slēpis un arī neesmu ar karogu vicinājies, ka es ar to lepojos. Es uzskatu, tas ir forši, tas ir normāli, un tā ir mana dzīve. Un man no tā nav jākaunas. Latgalē tik tiešām mēs savā starpā visi draugi, kas esam, runājam latgaliski,” stāsta mūziķis. “Man suns arī ir latgalietis,” smej Zušs.

Par savi mīļāko vietu Rēzeknē mūziķis sauc koncertzāli Gors.

Video

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm