tv3.lv

Paula dziesmas dēļ esot saplūkušās Samanta Tīna un Agnese Rakovska

Komponists Raimonds Pauls dziedātājai Samantai Tīnai nesen uzdāvinājis dziesmu Kāds trakais mani uzgleznos, kuru māksliniece plāno izpildīt arī festivāla Jaunais vilnis oriģināldziesmu konkursā.

2016. gada 13. jūnijā 15:01

Pauls jau izsenis pazīstams kā jaunu talantu atklājējs un laiku pa laikam uz sadarbību aicina jaunās paaudzes dziedātājus un dziedātājas. Vēl pavisam nesen koncertuzvedumā Neaizmirsti mani uz radošu dueli maestro bija izaicinājis Agnesi Rakovsku, kura bija pirmā, kas izpildīja maestro un dzejnieka Jāņa Petera jauno dziesmu Kāds trakais mani uzgleznos, informēja Mikrofona ierakstu pārstāvji.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Pauls neslēpa, ka faktiski dziesmu Kāds trakais mani uzgleznos bija sarakstījis Rakovskai un bija doma, ka viņa to arī ierakstīs. “Iedevu materiālu producentam Gintam Stankevičam, lai studijā strādā pie ieraksta. Jau pirmajā mēģinājuma reizē ierakstīt ar Agnesi radās zināmas nesaskaņas, un darbs tā arī netika paveikts. Pats nezinu kāpēc, bet tāpat, uz dullo, iedomājos par Samantu un piedāvāju to dziesmu iedziedāt viņai.”

Komponists atklāj, ka ar rezultātu ir ļoti apmierināts. Pēc pirmās versijas iedziedāšanas bijuši nepieciešami tikai pavisam sīki labojumi.

Žurnāla Vakara Ziņas rīcībā nonākusi informācija, ka nu Agnese Rakovska esot sarūgtināta par Maestro lēmumu, jo viņa bija cerējusi dziesmu iekļaut sava repertuārā. Pie žurnāla redakcijas vērsusies kāda Latvijā populāra mūziķe, kas vēlējusies palikt anonīma, un pastāstīja, ka Rakovska esot pārskaitusies uz Samantu par šādu notikumu pavērsienu.

Tikmēr gan abas mākslinieces, gan pats maestro skandāla esamību noliedz. “Domstarpību nav! Uzpūsts uzputenis no nekā!” – portālam Skaties.lv baumas noliedz Samanta, bet Raimonds Pauls intervijā žurnālam Vakara Ziņas vien nosmej: “Ai, nu labi! Pasmaidiet! Galvenais, ka nav līķu!”

Pauls gan nenoliedz, ka karjeras laikā ne reizi vien piedzīvojis situācijas, ka mākslinieki saķīvējas viņa dziesmu dēļ. Šis gan neesot tas gadījums.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

“Nekad neticēju, ka pienāks diena, kad pats Raimonds Pauls man personīgi piezvanīs un piedāvās iedziedāt savu dziesmu. Bet brīnumi, kā redzams, notiek. Un viens no maniem lielajiem sapņiem ir piepildījies. Vēl brīdi šaubījos, vai spēšu attaisnot maestro cerības, taču viss izdevās. Petera vārdi lieliski atbilst manām šā brīža sajūtām,” prezentējot jauno dziesmu, pauda Samanta Tīna.

Foto

Video

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm