tv3.lv

Populārais Neids atkal brīvs; bijusī draudzene atklāj mūziķa patieso dabu

Decembra izskaņā strauji popularitāti guvušais mūziķis Neids jeb Niks Endziņš publicēja hitu, kuru veltīja mīļotajai meitenei Diānai Kondratjevai. Nu diemžēl pāris pašķīries, un Diāna vēlas apgāzt dažus mītus par šīm attiecībām un šķiršanos.

2017. gada 3. janvārī 10:43

“Man nav ko slēpt, man viņai nav bailes atzīt publiski, ko jūtu pret viņu”, pirms pāris nedēļām, izdodot Diānai veltīto “Tuvāk tev”, skaidroja Neids.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Jauno gadu mūziķis sāk ar ne visai priecīgu paziņojumu – viņi ar Diānu izlēmuši iet katrs savu ceļu. Taču Diāna vēlas runāt atklāti, lai nerastos nekādi pārpratumi.

“Es vēlos apgāzt to mītu, ka esam izšķīrušies Neida popularitātes dēļ, nē. Mums vienkārši bija nesaskaņas, kuru dēļ nespējām palikt kopā, bet tas nekādi nav saistīts ar to, ko citi cilvēki runā par Neidu.

Man ir savas domas, es citos neklausos,” sarunā ar Skaties.lv uzsver Diāna.

FOTO: Neids un Diāna

Meitene atklāj, ka abu stāsts sācies oktobra beigās, kad mūziķis uzaicinājis meiteni, kura pati guvusi zināmu popularitāti kā blogere un veselīga dzīvesveida aktīviste, filmēties viņa video dziesmai “Neviens nav vainīgs”.

“Viņš spēja pierunāt manus vecākus, lai tie atļauj man braukt pie nepazīstamiem cilvēkiem filmēties. Tā arī viss sākās,” ar smaidu atceras Diāna.

Viņu attiecību sākums sakritis ar Neida popularitātes uzrāvienu, kad par Neidu publiski izteikties par vajadzīgu uzskatījuši kā mūziķa talanta cienītāji, tā skauģi, kuri internetā steiguši publicēt safabricētas baumas par jauno talantu. Dažiem pieticis nekaunības pat uzrunāt Diānu personīgi sociālajos tīklos.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

“Man rakstīja – vai tev nav dīvaini filmēties klipā, kas it kā esot zagts? Es tikai pasmējos. Jā, par Niku runā labu un runā sliktu, bet es neticu nevienam citam, tikai pati savām sajūtām un tam, ko redzu.

Un es redzu to, ka viņš nav nekāds noziedznieks. Jā, viņam ir savi noslēpumi, bet ne jau tādi, kurus viņam piedēvē komentāros – nu nav Niks ne divu bērnu tēvs, ne visiem naudu parādā,” par baumām pasmejas Diāna.

Viņa uzsver, ka puisī redz Niku, ne slaveno Neidu, un pēc šķiršanās abi saglabājuši draugu attiecības.

“Mūsu attiecībās nebija svarīgi, cik populārs viņš ir un vai ir populārs vispār. Es viņu iepazinu vairāk kā parastu cilvēku. Jo tas ir pašsaprotami, ka internetā viņš ir pavisam cits, viņam ir savs imidžs,” skaidro meitene.

VIDEO: Diānai veltītā dziesma

https://www.youtube.com/watch?v=mh5EDNL5IWY

Diāna turpinās atbalstīt nu jau bijušo draugu viņa mūzikas centienos, tiesa, Neida videoklipā viņa diez vai kādreiz vēl būs redzama.

“Diez vai, tas izskatītos dīvaini,” tā Diāna, kurai netrūkst pašai sava darāmā. Meitenei ir visai populārs blogs, kuru var apskatīt šeit, un viņa aktīvi darbojas kā veselīga dzīvesveida popularizētāja.

“Mēģinu nodarboties ar sevis pilnveidošanu un ar savu piemēru un pieredzi aicināt citus jauniešus, lai arī viņi aizdomājas, ko viņi varētu izdarīt, lai padarītu sevi labāku.

Vienas no manām galvenajām interesēm ir sports, trenažieru zāle un kikbokss. Esmu drīzāk citiem kā motivators uzsākt kaut ko darīt, jo cenšos arī citus piesaistīt aktīvam dzīvesveidam, parādīt pareizo virzienu,” stāsta Diāna. Diānas jaunumiem sekot var šeit. Savukārt paša Neida jaunumi apskatāmi te.

VIDEO: Dziesma, kura abus saveda kopā

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm