tv3.lv

Prāta Vētra un Musiqq pārsteidz ar kopīgu dziesmu

Grupas Prāta Vētras un Musiqq dalībnieki klausītāju vērtējumam nodod abu grupu kopīgo veikumu – dziesmu Debesis iekrita Tevī.

2016. gada 17. jūnijā 11:41

Dziesmu, kuras autors ir Marats Ogļezņevs, Prāta Vētra un Musiqq, ierakstīja sadarbībā ar zviedru producentu Povel Olsson, bet ideja par šādu kopprojektu radās, gatavojoties koncertam Liepājā un domājot par to, kā iepriecināt un pārsteigt skatītājus. Zīmīgi, ka abi Musiqq dalībnieki ir liepājnieki.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Sadarbību komentē Renārs: “Gada sākumā, viesojoties pie Marata, parādīju viņam kādu savu dziesmu ar domu pamēģināt to ierakstīt kopā. Savukārt Marats ieminējās, ka arī viņam ir viena iestrāde un atskaņoja Debesis iekrita Tevī. Turpat mājas studijā iedziedāju demo, kas beigu beigās tā arī palika gala versija. Vislielākās diskusijas mums izvērsās par aranžējumu – labākais risinājums nāca no Zviedrijas – Povel Olsson, zviedru mūziķis un producents, kuru uzrunāja mūsu menedžments, trāpīja visām gaumēm un piedāvāja variantu, kas beidzot gāja pie sirds gan Musiqq, gan Prāta Vētrai!”

“Esam gandarīti un, protams, ļoti priecīgi par sadarbību ar Latvijas normālākajiem čaļiem – Prāta Vētru! Paldies Renāram, ka uzrunāja un neatstāja novārtā ieceri par kopīgu dziesmu. Visi kopā esam realizējuši saskanīgu balādi – Debesis iekrita Tevī, komentē Marats.

Video

Dziesmas pirmatskaņojums abu grupu dzīvajā izpildījumā notiks Liepājas koncertā stadionā Daugava. Pirms grupas Prāta Vētra apmeklētājus priecēs īpašie viesi, kuri tiks izziņoti jūlijā.

Tāpat kā iepriekšējos tūres 7 soļi svaiga gaisa koncertos, uz skatuves kāps meiteņu trio Limonāde, DJ Kashuks un Dons.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Biļetes uz Prāta Vētras koncertu Liepājā – eKase.lv, t/c Spice un koncertzālē Lielais dzintars, Liepājā. Ir pieejamas gan stāvvietas, gan sēdvietas.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm