Prezidenta kundze gan jaunībā, gan joprojām ir liela Raimonda Paula fane

Baiba Runce

Autors: Baiba Runce

1 komentārs
Prezidenta kundze gan jaunībā, gan joprojām ir liela Raimonda Paula fane
Foto: F64

20. Zelta Mikrofona balvas pasniegšanas ceremonijā ar ilgi nerimstošiem aplausiem tika godināts maestro Raimonds Pauls. Unikālo Dimanta mikrofonu Paulam pasniedza Valsts pirmā lēdija Iveta Vējone. Viņai šis brīdis bija ne mazāk īpašs, jo ar maestro dziesmām uzaugusi arī pati.

“Savā laikā, kad klausījos Raimonda Paula dziesmas, es tām zināju vārdus. Protams, ka man patīk Mežrozīte, patīk Svētvakars, Baltā saule, Mēmā dziesma – katra no tām ir ar savu stāstu,” saviļņota ir Vējone.

20 gadu garumā visiem Zelta Mikrofoniem līdzi sekojusi pasākuma producente un ierakstu kompānijas MicRec vadītāja Elita Mīlgrāve. Arī viņa ir īpaši lepna par iespēju šogad pateikties Raimondam Paulam. “Uzskatu, ka šis tāds pirmais gads, kad var pavērtēt, jo 10 gadi tas ir tāds galīgi bērna vecums, 20 jau ir tāds nopietnāks laiks, tad arī sāk gribētos visu pārskatīt, pārvērtēt un padomāt, kas tad ir tāds īpaši svarīgs, ko vajadzētu atzīmēt.

Foto

Pasākuma pēc ballītē jeb afterpārtijā pulcējās gan šī gada balvas saņēmēji, gan mūziķi, kuru Zelta Mikrofoni klāti jau ar pamatīgu putekļu kārtu. Grupas 100. debija līderis Agris Semēvics, atzīmējot apaļo jubileju, atdzīvinājis dziesmu, kura saņēmusi balvu kā labākā deju mūzikas dziesma pirms 17 gadiem. “Pēkšņi izskrēja doma caur galvu, ka vajadzētu atdzīvināt šo dziesmu un uzdziedāt to pa jaunu, un vēl jo interesantāk ir tas, ka savā laikā šo dziesmu dziedāji Modris,” stāsta pats mūziķis.

Kas norisinājās ceremonijas neoficiālajā daļā, kā arī kādus diplomus savā laikā ieguvuši grupa The Sound Poets un Aminata, skaties Baibas Runces sagatavotajā materiālā raidījumam Bez Tabu.

Video

1 komentārs