tv3.lv

Puzikovs izdevis "vasaras saulaināko dziesmu un video"

Latviešu deju mūzikas tandēms – dīdžejs un producents Dween un dziedātājs Nikolajs Puzikovs – savus klausītājus iepazīstina ar aktuālāko jaunumu – dziesmas Ceļojums (Pacel rokas gaisā) video, informē Mikrofona ieraksti, kas ierakstu raksturo kā “saulainu, dzīvespriecīgu un vieglu skaņdarbu”, bet video piedalās daudz skaistu meiteņu.

2016. gada 9. jūnijā 17:23

Dziesmas Ceļojums (Pacel rokas gaisā) videoklipu veidojis režisors un operators Kaspars Kambars, kurš ir jau iepriekš sadarbojies ar abiem mūziķiem.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Nikolajs par sadarbību ar Dween ir ļoti priecīgs: “Mūsuprāt, tāda sadarbības pārtraukuma nav bijis, jo vienmēr mēs komunicējam un uzstājamies dažādās ballītēs un lielākos un mazākos pasākumos, tāpēc jaunas dziesmas publicēšana bija tikai laika jautājums. Iedvesma nāca agrā pavasarī. Vēlējāmies uztaisīt kopīgu vasaras dziesmu, ko paši uzspēlētu savās ballītēs. Piezvanījām ģitāristam un producentam Jānim Čubaram, kurš labprāt iespēlēja dziesmas tēmu un padarīja saulaināku dziesmas skanējumu. Šoreiz pats rakstīju dziesmas vārdus un tas ir aicinājums uz brīdi atvilkt elpu, kad ir tik daudz stresa un problēmu. Dziesma aicina doties elpu aizraujošā ceļojumā, kas piepildīs mūsu sapņus, cerības atrast savu īsto mīļoto cilvēku.”

Foto

Jautāts par to, kādi jauni izaicinājumi gaidāmi šovasar, dziedātājs stāsta: “Katru gadu kopā ar draugiem dodamies uz jūru un šis gads noteikti nebūs izņēmums. Šogad plānojam doties ceļojumā uz Roņu salu kopā ar draugiem un mūsu jahtas Starts īpašnieku Albertu Ziemeli. Tā ir tā pati jahta, kas redzama dziesmas videoklipā.”

Tikmēr dziesmas mūzikas producents Dween šogad ieplānojis izlēkt ar izpletni.

Iepriekš abu mūziķu sadarbībā tapušās dziesmas Tu esi karsta un Viņas varā, kā arī Dween producētais Nikolaja hits Mana mīļā meitene.

Dziesmas videoklipa prezentācijas koncerts notiks šonakt bārā Just.

Video

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm