tv3.lv

Reiniks otrajās Lieldienās fanus iepriecina ar vērtīgu dāvanu

Mūziķis un šovu vadītājs Lauris Reiniks kādam no faniem dāvā kruīza braucienu uz Stokholmu četrvietīgā A klases kajītē ar logu.

2016. gada 28. martā 12:55

“Otrajās Lieldienās vēlos jūs iepriecināt un uzdāvināt kādam no jums burvīgu kruīza braucienu uz Stokholmu, Zviedrijā. A klases kajīte ar logu. Pats netieku, bet gribu, lai kāds, kurš to pelnījis, izbauda. Kajītē var ietilpt 1-4 cilvēkiem. Šī var būt lieliska iespēja pavadīt laiku kopā ar sev mīļiem cilvēkiem un ieelpot pavasari Zviedrijā. Uzraksti man komentārā, kādēļ tieši Tev vajadzētu saņemt šo dāvanu karti. Varbūt ne tev, bet kādam, kuru tu pazīsti un novēli. Pastāsti man savu stāstu! Un tad jau mēs izdomāsim, kuru no jums sūtīt pāri jūrai,” sociālās saziņas vietnē Instagram raksta Reiniks.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Otrajās Lieldienās vēlos jūs iepriecināt un uzdāvināt kādam no jums burvīgu kruīza braucienu uz Stokholmu, Zviedrijā. A klases kajīte ar logu. Pats netieku, bet gribu, lai kāds, kurš to pelnījis, izbauda. Kajītē var ietilpt 1-4 cilvēkiem. Šī var būt lieliska iespēja pavadīt laiku kopā ar sev mīļiem cilvēkiem un ieelpot pavasari Zviedrijā. Uzraksti man komentārā, kādēļ tieši Tev vajadzētu saņemt šo dāvanu karti. Varbūt ne tev, bet kādam, kuru tu pazīsti un novēli. Pastāsti man savu stāstu! Un tad jau mēs izdomāsim, kuru no jums sūtīt pāri jūrai. 🇱🇻🇸🇪 / Would love to give away a giftcard for a cruise Riga-Stockholm. Tell my why you or someone you know deserves it and I’ll send you to enhale spring in Stockholm, together with people who are special to you. A class cabin with 4 people capacity. Tell me your story!

A photo posted by Lauris Reiniks (@laurisreiniks) on

Pāris stundu laikā mūziķa ieraksts licis sarosīties ap 230 ceļotgribētāju.

Šī nav pirmā reize, kad Reiniks kādu no saviem virtuālajiem sekotājiem iepriecina ar reālu dāvanu. Pērn pašā vasaras vidū mūziķis līdzīgā “konkursā” izspēlēja Amerikā pirkto NFL mici! Kā atceramies, tolaik gaisa temperatūra mūs nelutināja.

Foto

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm