tv3.lv

Renē Zelvēgere: Es ilgojos pēc radošā procesa

Pēc sešu gadu pārtraukuma kinopasaulē atgriezusies Renē Zelvēgere. Intervijā žurnālam American Way aktrise atklāj, kāpēc viņa nolēma ieturēt pauzi un kā pavadīja savu garo atvaļinājumu.

2016. gada 1. septembrī 14:02

Ieturēt pauzi Zelvēgere vispār bija nolēmusi jau agrāk – 2002.gadā pēc nofilmēšanās Roba Māršala mūziklā Čikāga. Tomēr viens pēc otra nāca piedāvājumi, no kuriem aktrise nespēja atteikties.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

”Un tad es sapratu, ka nav iespējams darīt visu uzreiz un tādos apjomos,” atceras aktrise. ”Es nolēmu paskatīties, kas notiktu, ja es šos vienreizējos piedāvājumus vienkārši laistu garām.”

Renē Zelvēgeres pēdējais darbs pirms pārtraukuma bija 2010.gadā filmā My Own Love Song kopā ar Forestu Vitakeru. Pēc tam viņa no Holivudas pazuda.

Sešu gadu atvaļinājumu aktrise pavadīja ceļojot – viņa pabijusi Taizemē, Kambodžā un Libērijā, kur darbojās labdarības projektos. Paralēli tam Zelvēgere arī centās iepazīt šīs valstis daudz pamatīgāk, nekā to darītu vienkāršs tūrists. ”Dodoties pa tūristu neiestaigātām takām, es ne tikai labāk iepazinu zemes, kur viesojos, bet arī pati sevi,” stāsta aktrise, atklājot, ka ilgā prombūtne viņai arī palīdzējusi sajust zudušo izsalkumu pēc radošā procesa, un tieši tas licis atgriezties filmēšanas laukumā.

”Holivudu pametu galvenokārt tāpēc, ka filmēšanās process bija sācis mani iztukšot – es tajā vairs nesaskatīju piepildījumu,” skaidro Zelvēgere. ”Un tas ir bīstami, jo nevar darīt radošu darbu, ja nejūties pateicīgs par iespējām, ko tev piedāvā, un nesaņem emocionālu gandarījumu.”

Tagad Zelvēgere ir atgriezusies savā visslavenākajā lomā, atzīstot, ka saikni ar savu varoni Bridžitu Džounsu nekad nav pazaudējusi. ”Manā dzīvē Bridžitas Džounsas momenti notiek apskaužami regulāri,” smejas aktrise. ”Bet es esmu bezcerīga optimiste un ticu, ka smieties ir veselīgi.”

EPA

Renē Zelvēgere un Patriks Dempsijs filmas “Bridget Jonnse’s Baby” reklāmas kampaņā Austrālijā / EPA

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm