tv3.lv

Atklāta dziesma, ar ko Samanta Tīna uzstāsies Jaunajā vilnī

Maestro Raimonds Pauls dziedātājai Samantai Tīnai dāvājis dziesmu Kāds trakais mani uzgleznos. Kļuvis zināms, ka konkursa Jaunais vilnis organizētāji skaņdarbu vēlas dzirdēt konkursā.

2016. gada 1. jūnijā 8:58

Maestro Raimonds Pauls jau izsenis ir pazīstams kā jaunu talantu atklājējs un laiku pa laikam uz sadarbību aicina jaunās paaudzes dziedātājus un dziedātājas. Vēl nesen koncertuzvedumā Neaizmirsti mani uz radošu dueli Maestro bija izaicinājis Agnesi Rakovsku, kura bija pirmā, kas izpildīja Maestro un dzejnieka Jāņa Petera jauno dziesmu Kāds trakais mani uzgleznos. Nu skaņdarbu ieskaņojusi dziedātāja Samanta Tīna.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

“Faktiski es to dziesmu biju sarakstījis Agnesei un bija doma, ka viņa to arī ierakstīs. Iedevu materiālu producentam Gintam Stankevičam, lai studijā strādā pie ieraksta. Jau pirmajā mēģinājuma reizē ierakstīt ar Agnesi radās zināmas nesaskaņas, un darbs tā arī netika paveikts. Pats nezinu, kāpēc, bet tāpat, uz dullo, iedomājos par Samantu, un piedāvāju to dziesmu iedziedāt viņai,” atklāj Raimonds Pauls. “Esmu ļoti apmierināts ar rezultātu. Pēc pirmās versijas iedziedāšanas bija nepieciešami tikai pavisam sīki labojumi. Cik zinu, tad Samanta šogad piedalīsies konkursā Jaunais vilnis un konkursa organizētāji šo dziesmu vēlas dzirdēt arī konkursā kā Samantas oriģināldziesmu. Lai viņai izdodas!”

Audio

“Man vienmēr ir bijušas lielas bailes no Maestro. Tas tāpēc, ka es ļoti viņu cienu un respektēju. Nekad neticēju, ka pienāks diena, kad pats Raimonds Pauls man personīgi piezvanīs un piedāvās iedziedāt savu dziesmu! Bet brīnumi, kā redzams, notiek! Un viens no maniem lielajiem sapņiem ir piepildījies. Vēl brīdi šaubījos, vai spēšu attaisnot Maestro cerības, taču viss izdevās. Petera vārdi lieliski atbilst manām šī brīža sajūtām,” atzīst Samanta Tīna.

Foto

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm