tv3.lv

Slavenības un televīzijas sejas pošas TV3 pilngadības svinībām

19. augustā Jelgavā, Zemgales Olimpiskajā centrā, kanāls TV3 ar vērienīgu Cabaret izrādi svinēs savu pilngadību un aicina ikvienu skatītāju to izbaudīt klātienē.

2016. gada 3. augustā 11:35

Grandiozajā šovā piedalīsies ne tikai Cabaret dīvas Elza Rozentāle un Aija Vītoliņa, dziedātājs Ralfs Eilands, bet arī Ģirts Ķesteris, Egils Melbārdis, Evelīna Strazdiņa, Ilze Jaunalksne, Jānis Krēvics, Arnis Krauze, Ērika Eglija, Kristīne Anže, Karīna Tatarinova, Evija Skulte u.c. Balles apmeklētājiem kopā ar TV3 zvaigznēm būs iespēja izbaudīt neierobežotu brīvību un iejusties laikā, kad vilinošie astoņpadsmit gadi maina dzīvi.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

”Astoņpadsmit gadi ir laiks, ko ar nepacietību gaida katrs jaunietis un domā, ka pilngadība sniegs neierobežotu brīvību, un līdz ar to sāksies pārredzams un taisns dzīves ceļš. Pilngadības sauklis ikvienam jaunietim ir ”nost ar aizliegumiem”. Cabaret sniegs iespēju izmēģināt saldo brīdi, kad jaunības dullums mijas ar maksimālismu un iedomas ar realitāti. Izrādē sāks īstenoties sen lolotais sapnis par patstāvību, tādēļ ikvienam būs iespēja nobaudīt līdz šim neatļautos augļus. 19. augustā visa Cabaret komanda – mūziķi, solisti, dejotāji, aktieri, akrobāti – izdzīvos katrs savas atmiņas par pilngadības laiku un palīdzēs tajās atgriezties arī skatītājiem,” aicina Cabaret režisors Viktors Runtulis.

Foto

TV3 pilngadības Cabaret rīkotāji sola, ka karstasinīgais orķestris aizvedīs muzikālā ceļojumā no visiem pazīstamiem džeza ritmiem līdz pat retāk dzirdētām un elpu aizraujošām melodijām. Cabaret dīvas Elza (Elza Rozentāle) un Žustīne (Aija Vītoliņa) iejutīsies dažādu laiku tēlos un palīdzēs izdzīvot sen aizmirstas sajūtas, savukārt jaunais un talantīgais Rafaels (Ralfs Eilands) dāvinās jums savu neizsīkstošo enerģiju, kā arī pārvērtīs šo pilngadības balli par kopīgu dzīves svinēšanu ar aizraujošām dziesmām un dejām. Mākslinieki pilngadības ballē ļaus ielūkoties līdz šim liegtajā pasaulē, kur valda bezrūpīga rotaļa, kur skaistas meitenes raida pavedinošus skatienus, kur tevi sāk uzskatīt par pieaugušu. Pasākuma košumu papildinās akrobāti un dejotāji, kā arī citi pārsteigumi.

”Astoņpadsmit gadu laikā TV3 piedzīvojis daudzus aizraujošus mirkļus, un tieši mūsu skatītāji ir tie, kas mūs iedvesmo radīt aizvien jaunus stāstus, lai kopā uzzinātu daudz jauna, lai priecātos, pārdzīvotu, smietos, lepotos, iedvesmotos! Pateicībā par saņemto mīlestību vēlamies TV3 18 gadus nosvinēt ar vērienu un kopā ar mūsu uzticīgajiem skatītājiem un kanāla zvaigznēm. Balle solās būt aizraujoša, tomēr nevaram solīt, ka TV3 kļūs stipri nopietnāks. Mēs turpināsim svinēt dzīvi, vienlaikus neizvairoties arī no nopietnām tēmām,” uz TV3 pilngadības svinībām aicina Baiba Zūzena, MTG TV Latvia vadītāja.

Atgādinām, ka TV3 jau iepriekš ir sadarbojies ar visiem iesaistītajiem māksliniekiem un Zemgales Olimpisko centru, tādēļ lielisks šovs un aizraujoša pasākuma programma garantēta visiem balles viesiem.

Biļetes uz TV3 pilngadības balli pieejamas Biļešu paradīzes kasēs un internetā.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm