Tieši un trāpīgi! Latgales karavīrs reperis Intars ierakstījis dziesmu par ļoti svarīgu mūsdienu pasaules problēmu

Nacionālo bruņoto spēku karavīrs Intars Logins radījis jau vairākas lieliskas kompozīcijas par sociāli aktuālām tēmām, sadarbojoties ar dziedātāju Vladu Ivanovsku. Nu reperis pēc pusotra gada pārtraukuma piesaka sevi kā solo mākslinieku, izdodot dziesmu “Īsās pārdomas”.

2017. gada 26. martā 15:27

“Dziesma stāsta par to, par ko parasti ikdienas steigā lielākā daļa neaizdomājas. Par to, ka tik daudzas lietas, šķiet, notiek pašas no sevis, ka tās uztveram par pašsaprotamām, un, ja kaut kas notiek neparedzēti un pēkšņi, tad tas mums ir kā auksts ūdens uz galvas,” Skaties.lv stāsta Intars.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Skaņdarbs vēsta par īsajām pārdomām, kas kādā mirklī uznāk cilvēkam, liekot uz apkārt notiekošo paraudzīties nedaudz savādāk un dziļāk.

Kas ir talantīgais reperis Intars no Latgales? Lasi interviju šeit!

“Ir lietas, kuras atliekam uz rītdienu, ir cilvēki, ar kuriem pārtraucam kontaktus ar domu, ka gan jau kādu citu dienu, bet neaizdomājamies par to, ka rīt var viss pēkšņi mainīties un ka tā cilvēka vairs var nebūt vai arī tās lietas, ko atlikām uz vēlāku, piepildīt vairs nevar.

FOTO

Dziesma ir par prioritātēm, ko izvirzām, lai gan vēlāk saprotam, ka tās nemaz nebija galvenās. Tā ir par cilvēku savstarpējām attiecībām, kurās iestājusies rutīna un šķiet, ka nekas nevar mainīties, kā arī par to, ka cilvēks reizēm novērtē otru cilvēku vai kādu lietu tikai tad, kad tas jau ir zudis.

Ir vērtības, kuras atstājam otrajā plānā, bet par kurām nevajadzētu aizmirst, jo agri vai vēlu saprotam, ka nemaz tik mazsvarīgas tās nebija,” dziesmas dziļo vēstījumu atklāj mākslinieks.

Video

https://www.youtube.com/watch?v=KHAAAYceflk

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm