tv3.lv

Trauku mazgātājs, policists un pastnieks – ko Latvijas šovbiznesa zvaigznes spiestas darīt, lai izdzīvotu

Jāsaka tā, ka paveicies ir tiem, kuri ar savu sirdslietu spēj nopelnīt iztiku tā, lai spētu ne tikai izdzīvot, bet gan dzīvot! Bet diemžēl ir daudz tik talantīgu pašmāju mūziķu un aktieru, kuriem nākas pamatīgi piepūlēties, lai bez bohēmiskās dzīves saņemtu papildu ienākumus.

2017. gada 20. janvārī 11:48

Portāls Skaties.lv ir apkopojis desmit zelta talantus, kuri reiz atzinuši, ka Latvijā šovbiznesa pārstāvjiem ir grūta dzīve. Viņi reiz strādājuši vai joprojām pelna iztiku, strādājot citā amatā.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Andris Kivičs

Foto: LETA

Tālajā 2009. gadā dzejnieks, dziedātājs, grupas “Z-Scars” līderis un dažādu raidījumu vadītājs Andris Kivičs pārcēlās uz dzīvi Džērsijas salā, kur strādājis par celtnieku. Kivičs Džērsijā pavadījis 10 mēnešus – prombūtnes laikā strādājot fiziski smagu darbu, kas izrādījies arī emocionāls pārbaudījums dziedātājam. Nu mākslinieks paralēli mūzikas radīšanai piepelnās kā raidījuma vadītājs.

Vāģis

Vai atceries laiku, kad sēdāmies pie TV ekrāniem, lai vērotu iemīļoto raidījumu “OKartes skatuve”? Šajā šovā iepazītais mūziķis Kristaps Vegners jeb Vāģis, kurš daudziem, iespējams, palicis atmiņā ne vien ar dziedātprasmēm, bet ar savām garajām matu cirtām, strādājis par pastnieku, lai spētu izdzīvot. Tā vietā lai gaustos, Kristaps ķēries vērsim pie ragiem un rīkojies!

 Video

Intars Logins

Viņš nedzied par maigu mīlestību un rozā puķītēm, bet cenšas mūzikas valodā runāt par aktuālām sociālām tēmām, par kurām diskutēt reizēm ir sarežģīti. Reperis Intars Logins no Latgales ikdienā ir Nacionālo bruņoto spēku karavīrs! Intars uzsver, ka abas šīs lietas – šovbiznesu un karavīra darbu – var izcili apvienot. Izlasi pilnu interviju ar karavīru-reperi!

Foto

Sandija Vīgante

“OKartes skatuve 2” dalībniece Sandija Vīgante joprojām uzskata, ka viņas īstā vieta ir uz skatuves, bet paralēli strādā par skropstiņu pieaudzēšanas meistari.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Antons Zamišļajevs

Foto no privātā arhīva

Aktieris Antons Zamišļajevs kurš guva plašu popularitāti seriālā “UgunsGrēks”, atveidojot galvenā varoņa Fēliksa dēlu, patiesībā strādā par trauku mazgātāju! Neskatoties uz to, ka aktieriem ir grūta dzīve Latvijā, Antons pagājušā gada decembrī bildināja savu draudzeni.

Anita Intaite

Foto: F64

Viena no košākajām “okartistēm” Anita Intaite ne tikai dzied, bet izrādās ir talantīga vizāžiste. Anita veido skaistas frizūras un darbojas kā grima meistare.

Kaspars Markševics

“Talantu fabrikas” ceturtās sezonas uzvarētājs Kaspars Markševics jeb Cash šobrīd, kā teikts viņa profilā “Facebook”, strādā par pārdošanas projektu vadītāju tipogrāfijā “Dardedze hologrāfija”, bet joprojām nodarbojas ar savu sirdslietu – mūziku, strādājot par diskžokeju mūzikas klubā “Četri balti krekli”.

Jānis Buķelis

Foto: F64

Kuldīgas dziedošais ugunsdzēsējs Jānis Buķelis jeb Buks sevi lieliski pieteica “OKartes skatuvē” ar roķīgu balsi un to, ka ir nopietns vīrs, jo ikdienā strādā “Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienestā”.

Nikolajs Puzikovs

Foto: LETA

Kur tad bez dziedošā policista Nikolaja Puzikova, kurš atpazīstamību ieguva “OKartes akadēmijā”? Nācija ilgu laiku sajūsminājās, ka jaukais un allaž smaidīgais Nikolajs strādā par policistu.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Video: Sandija un Nikijs “OKartes skatuvē”

Ainars Virga

Rokmūziķis Ainars Virga divus ar pusi gadus strādājis par kuģa “Afanasijs Ņikitins” sargu. Tiesa gan, 2011. gadā mācību kuģis tika nodots sagriešanai metāllūžņos, līdz ar to arī slavenās balss īpašnieks palicis bez darba. Ainars nekautrējas par to, ko darījis – mūziķis arī atzinies, ka lietojis paštaisītas narkotikas. Rokzvaigznes cienīga dzīve!

Foto

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm