tv3.lv

Trentemoller Rīgā iesildīs tautieši ”First Hate”

6. oktobrī koncertzālē Palladium uzstāsies dāņu elektroniskās mūzikas mākslinieks Trentemøller. Viņš par Rīgas koncerta iesildītājiem izraudzījies sintīpopa duetu “First Hate” no Kopenhāgenas, informē koncerta rīkotāju pārstāve Kristīne Komarovska.

2014. gada 22. septembrī 9:04

Dāņu elektroniskās mūzikas pārstāvis Trentemoller jaunākā albuma “Lost” koncerttūres ietvaros septembrī un oktobrī, pirms došanās uz Amerikas Savienotajām valstīm, Eiropā sniegs 21 koncertu, un kā vienu no savas Eiropas koncertturnejas iesildītājiem mūziķis ir izvēlējies daudzsološo dāņu sintīpopa duetu “First Hate”.
“First Hate” ir jauns Kopenhāgenas sīntīpopa duets, kas jau gadu rada ierakstus, kuros dominē elektronisks zemas frekvences skanējums un bungu ritms, ko papildina dzīvajā iespēlētas taustiņu partijas un Antona vokāls. Pirms pāris mēnešiem “First Hate” devās studijā, lai ierakstītu savu debijas minialbumu, kas jau drīzumā nāks klajā.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Pagājušajā gadā ar grupu sazinājās Kanādas ierakstu izdevniecība ”Bad Actors Inc.” vadītājs Bens Kuks (Ben Cook), kurš Toronto alternatīvās mūzikas skatuves klausītāju vidū zināms pēc grupu ”Fucked Up” un ”Yacht Club” izdotajiem albumiem, tagad šī kompānija arī izdos “First Hate” debijas plati.

”Ir ļoti jocīgi strādāt ar pilnīgi nepazīstamu cilvēku pie materiāla, kas tev pašam ir tik personīgs un tuvs. Bet jau pašā sākumā mēs sapratām, ka viņam ir skaidrs, kādā virzienā vēlamies iet,” komentē Antons no ”First Hate”.

“Mēs ierakstījām EP kopā ar Simonu Litaueru (Simon Littauer) viņa mazajā, saltajā ierakstu studijā Kopenhāgenas ziemeļrietumos. Iepriekš mēs mēdzām vokāla partijas ierakstīt ”MacBook’os”, tādēļ darbs studijā likās pamatīgs solis uz priekšu. Mēs ierakstījām un samiksējām visu pašu spēkiem, bet skaņas pēcapstrāde notika Kanādā,” stāsta dueta dal
Ibnieks Joakims.

Pēc abu 22 gadus veco kopenhāgeniešu Antona Falka Gansteda un Joakima Norgaarda debijas koncerta Henry`s Dream festivālā 2013.gada jūlijā viss noticis gana strauji. Grupa uzstājās festivālā ”Distortion”, kas notiek Kopenhāgenas mūzikas centrā Vega, tam sekoja uzstāšanās mūzikas un dokumentālo filmu festivālā ”CPH: DOX” un Kopehāgenas modes nedēļā. Viņi iesildīja ”Vinnie Who” 2013. gada rudens koncertturnejā. Pirms dažām nedēļām mūziķi atgriezās no savas pirmās Eiropas tūres, ko organizēja franču menedžmenta grupa ”Super Drakkar”. Tūrē ”First Hate” uzstājās kopā ar saviem draugiem grupu ”Communions”.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

2015. gada ziemā dāņu duets plāno meklēt siltu patvērumu kādā vietiņā un strādāt pie jauna materiāla.

Biļetes pārdošanā “Biļešu servisa” kasēs, cena – no 29 eiro.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm