tv3.lv

Trešo gadu meitenes sacentīsies par “Seksīgāko dibenu”

Liepājas pludmales bārs “Red Sun Buffet” aicina visas skaistās un par sevi pārliecinātās sievietes piedalīties konkursā “Seksīgākais dibens 2014”, kas tiek rīkots sadarbībā ar stila studiju “GA Studio”, fotogrāfu Jāni Reinfeldu un žurnālu FHM.

2014. gada 3. jūnijā 14:19

“Šogad konkurss norisināsies jau trešo gadu, un iepriekšējās divās sezonās tas izpelnījās ļoti lielu dalībnieku un līdzjutēju atsaucību. Latvijā ir daudz skaistu un drosmīgu sieviešu, kuras uztur sevi formā, rūpējas par savu izskatu un ar savu piemēru motivē citas rīkoties tieši tāpat. Šis konkurss ir pierādījums, ka skaistas sievietes nav tikai uz žurnālu vākiem, bet gan atrodas mums tepat līdzās, vien ikdienas steigā varbūt reizēm paliek nepamanītas un pienācīgi nenovērtētas,” stāsta “Red Sun Buffet” īpašnieks Mareks Alberts.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Konkursam var pieteikties meitenes, kuras līdz 2014.gada 21.aprīlim sasniegušas 18 gadu vecumu. Lai pieteiktu savu dalību, līdz 2014. gada 20.jūnijam uz e-pastu [email protected] jānosūta divas pēdējā pusgada laikā tapušas fotogrāfijas, kur vismaz vienā no tām dalībniece redzama peldkostīmā vai apakšveļā un kur vienā no fotogrāfijām – pilnā augumā. Jāaizpilda arī pieteikuma anketa, kas atrodama vietnē http://failiem.lv/u/ktdjnkg.

Visus iesūtītos pieteikumus izskatīs konkursa žūrija piecu cilvēku sastāvā – kokteiļbāra “Red Sun Buffet”, stila studijas “GA studio”, žurnāla FHM, apakšveļas ražotāja “Lauma Lingerie” pārstāvji, kā arī fotogrāfs Jānis Reinfelds. No visiem iesūtītajiem pieteikumiem tiks izvēlētas ne vairāk kā septiņas dalībnieces, kuras piedalīsies organizatoru apmaksātā fotosesijā kokteiļbārā “Red Sun Buffet Beach Bar”, Liepājā. Fotosesijā sagatavotās bildes tiks apstrādātas un nodotas skatītāju balsojumam vietnē “http://www.draugiem.lv/redsunbuffet”, kas, līdz ar žūrijas vērtējumu, noteiks konkursa uzvarētāju.

Titula “Seksīgākais dibens 2014” ieguvēja balvā iegūs tūrisma aģentūras “Ap Sauli” apmaksātu ceļojumu divām personām, kā arī apmaksātu fotosesiju un fotogrāfiju publikācijas žurnālā FHM. Savukārt balvas no konkursa atbalstītājiem saņems visas finālistes.

Pirmo reizi Latvijas seksīgākā dibena īpašniece tika noskaidrota 2012.gada vasarā, kad ar vislielāko interneta balsu skaitu un augstāko žūrijas vērtējumu piecu finālistu konkurencē pirmajā vietā ierindojās rīdziniece Līva Bērziņa. Pērn konkursā uzvarēja ventspilniece Linda Stebule.

Konkursa nolikums un cita informācija atrodama mājaslapā “www.redsunbuffet.lv”.

Foto: Konkursa “Seksīgākais dibens 2013” uzvarētāja Linda Stebule

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm