tv3.lv

”Urban Soulz” izziņo pilnu festivāla programmu

26. septembrī Preses namā noritēs ”Urban Soulz” elektroniskās mūzikas festivāls, kas savā programmā pulcēs prāvu skaitu mūziķu no Baltijas valstīm un Krievijas. Festivāla hedlaineru pulkam pievienojas dub techno mūzikas producents, dīdžejs un mūzikas izdevniecības kurators Grad_U no Lietuvas, informē festivāla organizatoru pārstāve Jurita Krūma.

2014. gada 17. septembrī 11:40

26. septembrī ekskluzīvās Preses nama telpas vairāk kā 1000 m2 platībā kļūs par mājvietu Urban Soulz elektroniskās mūzikas festivālam, kuru pārņems ārzemju un pašmāju mūzikas producenti, auto un graffiti šovi, kā arī iespaidīgas vizualizācijas. Pasākuma hedlaineru pulkam pievienojas dub techno mūzikas producents un dīdžejs Grad_U no Lietuvas.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Grad_U jeb Aleksandrs Martinkevičs (Aleksandr Martinkevič) ir dub techno producents un dīdžejs no Viļņas, kurš savas gaitas elektroniskās mūzikas laukā sācis 1997.gadā 13 gadu vecumā. Sākotnēji Aleksandrs kļuva par dīdžeju, atskaņojot dažādu stilu mūziku pasākumos un festivālos Lietuvā, taču ar dīdžejošanu drīz vien kļuva par maz. 2001.gadā Aleksandrs sāka pievērsties ierakstu producēšanai, eksperimentējot ar dažādām skaņām basmūzikas skaņu ietvarā. Pašlaik Aleksandrs jeb Grad_U aktīvi izdod ierakstus un kūrē paša dibinātās mūzikas ierakstu izdevniecības – Redscale un Greyscale.

Jau izziņotais hedlaineris Command Strange jeb Aleksejs Fuifanovs (Alexey Fuifanov) ir viens no Eiropas atpazīstamākajiem vārdiem drum’n’bass skatuvē. 22 gadus vecais producents līdz šim ir izdevis vairāk nekā 100 ierakstus un 35 vinila plates. Savas drum’n’bass producenta karjeras gaitā Aleksejs guvis atbalstu no tādiem elektroniskās mūzikas smagsvariem kā LTJ Bukem, Marky, Goldie, Bryan G, JJ Frost u.c., kas palīdzējuši Command Strange ierakstiem regulāri nokļūt BBC Radio 1 rotācijā. Šobrīd Aleksejs gatavojas izdot arvien jaunus ierakstus sadarbībā ar ”V Records”, ”Innerground”, ”Horizons Music” un citām mūzikas izdevniecībām.

26. septembrī uz skatuves līdzās Grad_U un Command Strange divās mūzikas zālēs uzstāsies ārzemju producenti – Siprut (Krievija), NoStress (Igaunija), Pushyni (Lietuva), kā arī pašmāju mūziķi – Xeno & Devine, Slovar, Other Spectrum, Kenji, Dispoze, Juritah, Trashy Kid, Kosmetique, Cute un citi.

Mūziķu uzstāšanos papildinās projekciju meistars Ludski ar īpašām “mapping” vizualizācijām. Festivāla saldajā ēdienā – ekskluzīvs Stance.lv autošovs un neprognozēti trakas aktivitātes no graffiti mākslinieka KIWIE izstādes ”Street noise” ietvaros, iesaistot arī festivāla viesus. Pasākuma laikā būs atvērts arī dizaina studijas ”Medoosa” t-kreklu veikaliņš.

Festivāla sajūtām – video reportāža no pagājušā gada pasākuma ”Intelligent Manners” Totaldobžē:

http://vimeo.com/74878815.

Festivāls noritēs Totaldobže mākslas centra pagaidu mītnē Preses namā, Balasta Dambī 3 (ieeja no Kr. Valdemāra ielas puses, iepretī T/C Olimpija). Biļetes iespējams iegādāties pie ieejas pasākumā. Biļetes ar atlaidi iespējams iegūt, piesakoties pasākuma Facebook lapā un [email protected] e-pasta viesu sarakstā.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Papildu info: ej.uz/urbansoulzfest

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm