tv3.lv

Uzmanību: pēdējā iespēja tikt pie Neida! Pieteikšanās noslēdzas ŠODIEN

Uzmanību – vēl tikai līdz šīs dienas, 22. janvāra, pašam vakaram ir iespēja pieteikt savu kandidatūru uz lomu populārā mūziķa Neida jeb Nika Endziņa klipā dziesmai “REŽ”!

2017. gada 22. janvārī 17:30

Meiteņu aktivitāte līdz šim bijusi milzīga – nepilnas nedēļas laikā pieteikumus iesnieguši jau vairāki simti Neida fanu, no kuriem konkursa prasībām atbildušas gandrīz 200 meitenes.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Nenokavē savu iespēju! Pieteikt savu kandidatūru vari šeit!

Tauta aktīvi turpina vērtēt kandidātus un izteikt savas domas balsojumā – šobrīd spicē atrodas dāmas, par kurām nobalsojuši jau vairāki simti.

Taču nekas vēl nav zaudēts! Līdz šodienas vakaram vēl ir iespēja pieteikt savu kandidatūru konkursam. Tad pāris dienas laika tiks dotas balsojumam, kas vēl var mainīt pilnīgi visu.

20 meitenes, kuras saņems visaugstāko balsu skaitu Skaties.lv lasītāju vērtējumā, tiks aicinātas uz atlasi, kur klātienē satiks Neidu. Pats mūziķis tad arī teiks galavārdu, kuras četras laimīgās tiks pie iespējas filmēties klipā, par kuru jau tagad skaidrs – tas kļūs par sensāciju.

Apskati dalībnieces un nobalso par savu favorīti šeit!

“Klips būs labs – mētāšos ar naudu, meitenei būs jāspēlē sava loma,” kvalitāti sola Neids, “Pacelsim visu jaunā līmenī! Galvenais, lai meitene nav “cacīga”, piemēram, “ak dievs, varam lūdzu pārfilmēt, man nepatīk, kā es tur izskatos”.

Mūzikas klips tiks filmēts profesionālu operatoru uzraudzībā! Būs grimētāja, scenārists un operators.”

BALSO!

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm