tv3.lv

Uzņems iedvesmojošu filmu par latviešu sportistu Amerikā

Dokumentālā filma “A to B Rollerski” būs stāsts par ambiciozu un apbrīnojamu 4200 jūdzes garu ceļojumu ar skrituļslēpēm no Arktikas līdz Meksikai, ko 1988. gadā 90 dienās veica latviešu sportists Raimonds Dombrovskis.

2014. gada 10. septembrī 11:11

Producentu grupa “Look at Riga” sadarbībā ar radošo apvienību “Moodwork” devusies uz ASV, lai kopīgi ar filmas galveno varoni Raimondu Dombrovski vēlreiz izdzīvotu 1988. gada notikumu, apmeklējot tās pašas vietas, atklātu atšķirības un līdzības cilvēkos, vietās un piedzīvojumos 26 gadu šķērsgriezumā.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Kā stāsta projekta pārstāve Elīna Pundure, augustā filmēšanas komandai pievienojies operators Matīss Spaile, kurš ikdienā sevi apliecina filmu studijā “VFS Films”, bet šobrīd ir motivēts atrast īstos paņēmienus, lai veiksmīgi spētu vizuāli parādīt Raimonda piedzīvojumus Ziemeļamerikā.

“Pats esmu bijis vairākkārtējais Latvijas Čempions biatlonā un pārstāvējis Latviju Pasaules Čempionātos junioriem. Līdz ar to skrituļslēpošana un garās stundas treniņos man ir labi pazīstamas. Sajūtas un domas, kādas rodas šādos braucienos, centīšos parādīt pēc iespējas labāk, lai cilvēki spētu sajust skrituļslēpošanas burvību,” stāsta Spaile.

Filmēšanas darbi ASV norisināsies no 11. septembra līdz 15. oktobrim. Uzfilmētais materiāls būs kā papildinājums 1988. gada piedzīvojumam, no kura saglabājušās apmēram 20 stundas video materiāla, kas veidos filmas pamatus.

Filmu plānots nodot skatītāju vērtējumam 2015.gada maijā.

“A to B Rollerski” projekts ir pieteikts starptautiskās finansēšanas vietnē Kickstarter, kur no 9.septembra 30 dienas būs iespējams iesaistīties projektā, ziedojot līdzekļus filmas tapšanai, pretī saņemot dažāda veida pateicības.

Atbalsti Raimondu Dombrovski kickstarter.com/projects!

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm