tv3.lv

Vai kāds kaldina slavu uz Neida rēķina? Mūziķis gatavo smalku atriebes plānu

Grupa “Singapūras satīns” nupat nākusi klajā ar skarbu viedokli par jauno mūzikas zvaigzni Neidu jeb Niku Endziņu. Pats Neids saprot, ka tā ir viena no straujās popularitātes blaknēm, un atklāj, ka turpinās aktīvi strādāt, jo apzinās, ka, lai ko skauģi runātu, pēc viņa mūzikas ir pieprasījums! Un jau pavisam drīz daži saņems īpašu ”dāvanu”.

2017. gada 10. janvārī 11:20

“Ir skumji noskatīties uz to, ka daudzi cilvēki nesaprot, ka es neesmu reperis. Daudzi arī nesaprot to, ka es uz slavu Latvijā netiecos. Es daru to, kas man patīk, un es to pasniedzu publikai. Ja cilvēki neklausītos manas dziesmas, tad es jau sen būtu atkāpies no mūzikas,” Skaties.lv atklāj Neids.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Viņš uzsver, ka ar prieku noskatās uz tiem Latvijas māksliniekiem, kuri var lepoties ar zināmiem sasniegumiem, tostarp arī to pašu ”Singapūras satīnu”.

FOTO

“Es ne uz vienu lodes neraidu, esmu tikai par tiem, kuriem viss izdodas. Neko jau sliktu negribu teikt par “Singapūras satīnu”, bet kas viņus pacēla?

Manuprāt, tas bija Žanis Pavlovskis no grupas “Olas”. Kad Žaņa nebija viņu grupā, tad es nemaz ”Singapūras satīna” dziesmas neuzskatīju par baudāmām,” atzīstas Neids, akcentējot, ka tikai izsaka savu viedokli, nevēloties kurināt nekādu naidu.

Viņš pat spējot pieņemt konstruktīvu kritiku un to pašu sagaida no citiem mūziķiem.

“Turpināšu radīt baudāmu mūziku! Vienu es varu apsolīt gan: kad cilvēki mani vairs neklausīsies, tad no manas puses arī dziesmu vairs nebūs, bet šaubos, ka tas notiks!

Cilvēkus interesē kas notiek manā dzīve, tādēļ arī runā par mani. Protams, atpazīstamība uz ielām ir liela, man pat uz ielām jautā bildes,” par slavu atklāti runā Neids.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Jau šomēnes viņš plāno iepriecināt visus fanus, izdodot jaunu dziesmu ar video klipu.

“Tās nosaukums būs “REŽ”. Aiz šiem trīs burtiem slēpjas trīs Latvijas mākslinieki, kuri centās uz mana vārda pacelt sev popularitāti un viņiem tas, protams, izdevās! Kas viņi ir? Kad iznāks dziesma, tad sapratīsiet,” intrigu uzkurina mūziķis.

Neids neslēpj prieku par to, ka viņa kā mākslinieka popularitāte Latvijā ik dienas aug.

“Nekad nebiju iedomājies, ka būšu tas, kas es tagad esmu! Mani sociālie mediji ir ar katru dienu kļūst populārāki, “Instagramā” sekotāju skaits jau ir sasniedzis gandrīz 16 tūkstošus!

“Singapūras satīn”, es nevēlu jums neko ļaunu, bet, ja jūsu grupā nebūtu hiphopa mākslinieks Edavārdi  un Alexx Dynamo, tad jūsu dziesmas nebūtu manām ausīm tīkamas!

Jūs varat mani tagad ienīst, varat rakstīt man “disus”, bet es turēšos pie sava!” nesatricināms ir Neids. Pievienojies Neida faniem šeit!

https://www.youtube.com/watch?v=mh5EDNL5IWY

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm