tv3.lv

Video: Aleksandrs Sokolovs un daiļā Ieva apspriež orālā seksa priekus

Fotogrāfiju lielmeistars Aleksandrs Sokolovs mēnesi bija aizņemts ar neskaitāmām fotosesijām. Beidzot Aleksandram ir bijis laiks uzņemt jaunu video, šoreiz seksa eksperts redzams kopā ar daiļo Ievu un viņi apspriež orālo seksu.

2019. gada 10. maijā 17:17

Aleksandrs ar skaisto Ievu izlēmuši apspriest orālā seksa tēmu, šoreiz no viedokļa, kad sieviete ar šo seksa veidu iepriecina vīrieti.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

“Mazs loceklis ir fantastiska motivācija dzīvē.” Aleksandrs Sokolovs atklāj, vai izmēram ir nozīme!

Sieviešu lielākās problēmas:

Abi seksa eksperti viennozīmīgi nosauc zobus. Puišiem ir sāpīgi, ja skrāpē dzimumlocekli ar zobiem. Ieva aicina zobus “apvilkt” ar lūpām un platāk atvērt muti.

Pārāk spēcīgas vai vājas kustības. Ja dāma darbojas pārāk ātri, tad gribas viņu nostumt nost no locekļa, jo ir sāpīgi, nepatīkami, ja viss tiek darīts pārāk vāji, tad vīrietis neko īsti nejūt.

Aleksandrs piemetina, ka nav labi, ja sieviete cenšas parādīt savu profesionalitāti, tas vīrietim var likt aizdomāties – vai nav mīļotajai jau piecsimtais vīrietis.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Trešā problēma seksa ekspertu acīs ir iesnas. Mīlas mākslas pazinēji aicina dāmas nenodarboties ar orālo seksu, ja viņas ir saaukstējušās. Vīrieša apmierināšana un elpošana caur muti nav apvienojamas lietas.

“Aizverot acis un nodarbojoties ar seksu, es nevarētu saprast, esmu vagīnā vai dibenā.” Aleksandrs Sokolovs par anālo seksu

Vīriešu lielākās problēmas:

Ieva uzreiz nosauc higiēnu. Pārāk biezs apmatojums dāmām nav patīkams, tāpat arī vīriešiem būtu jāapzinās, ka pirms seksa ir jāieiet dušā.

Dāmas galvas spiešana ar rokām. Nevienai sievietei nebūs patīkami, ja vīrietis ar rokām spiedīs viņas galvu un centīsies iespiest locekli pēc iespējas dziļāk mutē.

Nerunāšana par savām vēlmēm. Orālais sekss nav iedomājams bez komunikācijas. Nerunājot sieviete nevar zināt, ko vēlas vīrietis, varbūt viņam gribas maigāk, varbūt – intensīvāk.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Aleksandrs Sokolovs māca, kā dāmām nodarboties ar “skvirtu” un gūt labsajūtu

Stereotips: Orālā seksa laikā nevar saslimt ar venēriskajām slimībām!

Seksa eksperti paziņo, ka orālā seksa laikā ir iespējams “dabūt” tās pašas slimības, ko vaginālā vai anālā seksa laikā.

Var iegūt – herpes, gonoreju, sifilisu, A un B hepatītu, toties, ja vīrietis beidz dāmai mutē sarakstam pievienojas vēl HIV.

Aleksandrs smejoties saka, ka labākais veids, kā samazināt iespēju saslimt ar venēriskajām slimībām, ir nenodarbošanās ar orālā seksa priekiem.

Otrajā vietā ir prezervatīvs, kas palīdz samazināt iespēju saslimt. Aleksandrs piebilst, ja vīrietis ir satikts kluba tualetē, tad labāk izmantot prezervatīvu.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Aleksandrs Sokolovs atklāj patiesību par sieviešu masturbāciju. Vai tā ir norma?

Ieva aicina daiļā dzimuma būtnes netīrīt zobus pirms nodarbošanās ar orālo seksu vai darīt to vismaz divas stundas pirms notikuma. Smaganas var sākt asiņot, var rasties mazas brūcītes.

Aleksandrs mudina dāmas aizdomāties vai ļaut vīrietim beigt sev mutē, tas rada papildus risku saslimt. Ja vīrietis beidzot trāpa dāmai acī, tas ir ne tikai nepatīkami, bet tā arī var iegūt visas nosauktās slimības.

Ieva atklāj, ka spermai patīkamāka, saldāka garša ir tad, ja vīrietis ēd augļus, nepīpē, nelieto alkoholu un neēd gaļu.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm

Lai aplūkotu šo lapu, lūdzam apstiprināt, ka esi sasniedzis pilngadību. Nu, tu jau saproti... Ja vēl neesi 18 gadus vecs/-a vai nevēlies skatīt šo lapu, lūdzu izmanto iespēju pāriet uz sev piemērotu saturu!

Man ir 18+ nevēlos redzēt šo lapu