tv3.lv

Šogad visaprunātākās slavenību kaislības: 2019. gada mīlas nedienas un attiecību līkloči

2019. gads zvaigžņu aprindās iesākās ar pamatīgām mīlas kaislībām – gandrīz vienlaikus pie pašmāju šovbiznesa debesīm uzmirdzēja jauns mīlas pāris un par šķiršanos paziņoja ļaudis, kuri allaž radījuši ļoti saskanīgas ģimenes iespaidu. Tāpat šogad populāru ļaužu dzīvēs piedzīvots ne mazums attiecību līkloču. Portāls Skaties.lv apkopojis gada skaļākās attiecību kaislības vietējo slavenību aprindās.

2019. gada 26. decembrī 10:13

Šķiras pēc 14 gadiem laulībā

To, ka nonākuši uz šķiršanās robežas, janvāra pirmajā pusē paziņoja režisore Aija Strazdiņa un mūziķis Aigars Grāvers, kuri allaž radījuši ļoti saskanīgas ģimenes iespaidu.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Kā žurnālam ”Kas Jauns” šķiršanās jautājumu komentēja Grāvers, ”tā arī būs”. Savukārt Strazdiņa intervijā izdevumam ”OK” uzsvēra, ka šķiršanās nav sasteigts lēmums, abi neesot sakašķējušies, neesot arī ārēju iemeslu. Vairāk lasi te!

Lai gan Strazdiņa izteicās, ka abi turpmāk dzīvos katrs zem sava jumta, martā tapa zināms, ka Grāvers izvākties nesteidzas.

”Vietas visiem pietiek. Es pārcelties neplānoju, un šajā jautājumā nekādas piekāpšanās nebūs,” žurnāla “Kas Jauns” komentēja Grāvers. Plašāku skaidrojumu lasi šeit!

Uzplaukst jauns mīlas pāris

Gada sākumā Latvijas šovbiznesā uzmirdzēja jauns pāris – kopdzīvi medijiem apstiprināja mūziķi Aija Andrejeva un Jānis Aišpurs. Atklājās arī, ka Aišpurs oficiāli joprojām ir precējies ar interjera dizaineri Madaru Līviņu-Aišpuri, ar kuru kopā bija 12 gadus un kura mūziķim dāvājusi divas meitas. Sievas stāstu lasi TE!

Baumas par to, ka Andrejevu un Aišpuru saista kas vairāk par draudzību, virmoja jau sen. Kā sprieda ļaudis, abi satuvinājušies pirms diviem gadiem, TV projekta laikā kopā apceļojot Malaiziju.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Tomēr vēlāk Aija atklātā intervijā žurnālam “Santa” pastāstīja, ka tā vis neesot bijis: “Kad Jānis aizgāja no ģimenes, mēs vēl nemaz nebijām kopā.” Plašāku Aijas stāstu lasi šeit!

Kambalas mīlas dzīve

Pazīstamais basketbolists un bokseris Kaspars Kambala pēc šķiršanās no līgavas Zanes Pertnikas-Gromovas bija uzsācis attiecības ar kādu daiļu būtni. Tomēr jaunā gada sākumā kļuva zināms, ka sportista sirds atkal ir brīva.

”Tā kā esmu, kā saka latviski, single statusā, ja redziet mani un domājiet, ka es esmu tas īstais, protams, man arī jādomā, ka jūs esiet īstās, dodiet man ziņu jaunajā gadā!” to, ka gatavs mesties jaunā mīlas virpulī, filmējoties TV3 raidījumā ”Slavenību padomu aģentūra”, paziņoja Kambala. Vairāk lasi šeit!

Ilgi nebija jāgaida, līdz pašā pavasara plaukumā sportists sociālajos tīklos paziņoja, ka ir attiecībās ar simpātisku meiteni vārdā Loreta Ezeriņa. Apskaties skaistuli šeit!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

No Zanes aiziet pie Olivera

Valentīna dienas iespaidā ar paziņojumu par jaunām attiecībām klajā nāca ”Lauku sētā” iepazītais Ingars Babčuks, kurš pēc šova bija izveidojis attiecības ar šova kolēģi Zani Sterķi. Puisis sociālajos tīklos nomainījis attiecību statusu, atklājot, ka viņš ir kopā ar simpātisku puisi vārdā Olivers.

Lai arī par Ingara homoseksualitāti zināmās aprindās baumoja jau šova laikā, puiša ”iznākšana no skapja” daudziem bija pārsteigums. Taču ne Zanei. ”Man tas nebija jaunums, es par to zināju sen,” viņa stāstīja Skaties.lv. Plašāku Zanes stāstu lasi šeit!

Pēc četriem mēnešiem Ingars un Olivers paziņoja par saderināšanos, un ”Lauku sētas” dalībnieks atklāja, kā lūdzis mīļotā vīrieša roku. Mēnesi vēlāk saderināšanās tika nosvinēta arī radu un draugu lokā.

Uzreiz divi dēli

Šogad kļuva zināms, ka īpatnēju ģimenes modeli izvēlējies populārais mūziķis Andris Ērglis. Māksliniekam pusgada laikā dēlus dāvāja uzreiz divas sievietes – sieva Kristīne un draudzene Zane.

Kā intervijā žurnālam ”Privātā Dzīve” pastāstīja Ērglis, viņa privātajā dzīvē notikušas lielas pārmaiņas. Trešo kopīgo atvasi – dēliņu, kuram dots vārds Mārtiņš, pasaulē laidusi Ērgļa sieva Kristīne.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Taču drīz vien Ērgli ar dēlu aplaimojusi vēl kāda sieviete – kora menedžere Zane Megne. Šis puisēns nosaukts par Teodoru. Plašāku Andra komentāru lasi šeit!

Seksīgā Evelīna tomēr izšķīrusies

Pagājušā gada izskaņā kluba ”Coyote Fly” dejotāja un šovu zvaigzne Evelīna Šaulīte sniedza interviju Skaties.lv, kurā pastāstīja par attiecībām ar šveicieti Svenu un plāniem doties prom no valsts, lai veidotu ģimeni.

Tomēr ne viss dzīvē notiek, kā plānojam. Sarunā ar Skaties.lv Evelīna smagu sirdi apstiprināja – viņas un Svena skaistais stāsts ir galā, abi izlēmuši iet katrs savu ceļu. Par to, kā skaistule jutās pēc šķiršanās, lasi šeit!

Karīna Akmens atkal gatava precēties

Jūnija sākumā par saderināšanos paziņoja Amerikā dzīvojošā iedvesmojošā fitnesa trenere Karīna Smita, plašāk pazīstama kā Akmens. Par skaistules nākamo vīru kļūs labi trenēts puisis vārdā Endrū Healejs. Karīna par šīm attiecībām paziņoja šopavasar.

Karīnai šī būs otrā laulība. 2015. gada martā viņa apprecējās ar amerikāni Zaku Smitu, un šajā savienībā pasaulē nāca meitiņa. Tomēr pēc trīs gadiem laulība izjukusi, jo nāca gaismā, ka vīrs Karīnu krāpis, kad sieviete bijusi devītajā grūtniecības mēnesī. Nežēlīgi atklāto stāstu lasi šeit!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Izšķīries Dailes teātra aktieru pāris

Pēc vairāku gadu ilgām attiecībām ar kolēģi Kasparu Zāli šo vasaru brīvas sievietes statusā baudīja aktrise un ”Viņas melo labāk” zvaigzne Lelde Dreimane. Kā atklāja Lelde, aktieri attālinājušies profesionālās noslogotības dēļ, taču šķīrušies kā draugi.

Šķiras arī pašmāju fitnesa skaistuļi

Viens no atpazīstamākajiem pāriem fitnesa aprindās Paula Freimane un Pēteris Rumpis pēdējos gados bija kļuvuši arī par vienu no pamanāmākajiem mīlas pāriem. Taču oktobra vidū zināms – fitnesa skaistuļi izšķīrušies.

Drīz pēc attiecību izjukšanas ar skaisto Paulu Pēteris atrada jaunu mīlestību, un abu laimi vīrietis vairs neslēpa arī no atbalstītājiem. Vairāk uzzini šeit!

Kā faniem skaidroja Paula, attiecību izbeigšana biju abu pušu lēmums. Plašāku Paulas komentāru par šķiršanos lasi šeit!

Gada visvairāk aprunātākās attiecības

Par vienu no šogad visvairāk apspriestāko pāri kļuvuši ukraiņu izcelsmes dziedātāja, provokatīvās meiteņu grupas ”VIA Gra” bijusī dalībniece Anna Sedokova un latviešu basketbolists Jānis Timma.

Abu attiecības sabiedrības uzmanības lokā nonāca vasaras izskaņā. Oktobra sākumā pēc vairāku nedēļu ilgām spekulācijām abi apstiprināja, ka tik tiešām viņus vieno romantiskas jūtas, un kopš tā laikā skaistais pāris sociālos tīklus pārpludina ar mīlas pilniem kadriem.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Novembra izskaņā krievu medijus pāršalca ziņa, ka Timma esot oficiāli izšķīries no sievas un dēla Kristiana mammas Sanas, un vienojušies, ka par dēlu turpinās rūpēties abi.

Savukārt Sana šoruden atklāja, aizvadītais gads bijis viens no smagākajiem viņas dzīvē, tomēr grūtajā laikā sievieti stiprinājis mazais dēlēns, kurš pasaulē nāca pērnvasar. Plašāku Sanas stāstu lasi šeit!

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm