tv3.lv

Tracis vietējā šovbiznesā: treneri un uztura speciālisti vēršas pret “influenceru” reklamētajām ”pulverīšu diētām”

Līdz ar pirmajām pavasara vēsmām, kas līdzi nes vēlmi atgūt formu pēc garās ziemas, sociālos tīklus pāršalcis skandāls, kura epicentrā – notievēšana. Trenere Paula Freimane publiski paudusi asu viedokli pret Latvijā populārajām, Katrīnes Saulietes reklamētajām notievēšanas pulverīšu ”diētām”, sava viedokļa argumentēšanai piesaistot virkni Latvijas pazīstamo treneru.

2021. gada 23. februārī 16:00

Tēmu par tievēšanas ”pulverīšu” diētām atkal aktualizējusi Paula Freimane, redzot, cik aktīvi sociālajos tīklos tiek reklamēts Katrīnes Saulietes pārstāvētās NL kompānijas ”žestj notievēšanas maratons”, kura pamatā ir ēdienreižu aizstāšana ar pulverīšiem.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Paula neslēpj, ka šāda veida tievēšanu uzskata par ”dzīvībai bīstamām metodi”.

”Saņēmu neskaitāmi daudzus skumjus pieredzes stāstus. Pulveru diētu, detox kursu un citu tievēšanas līdzekļu dēļ jaunas meitenes un sievietes nonākušas slimnīcā, cīnījušās ar nopietnu nieru iekaisumu, ģībšana, vemšana, caureja, bezspēks un liels svara pieaugums pēc šādu diētu ievērošanas,” stāsta Paula.

Trenere un veselīgu ēdienu pavārgrāmatu autore neslēpj dusmas par to, ka ”kāds izdomā ar šiem ”brīnumlīdzekļiem” uztaisīt 7 dienu tievēšanas maratonu.

”Es biju šokēta, redzot šo ēdienkarti, jo pēc savas 8 gadu pieredzes apzinos, ka pat ar ideālu uzturu un treniņiem 7 dienās nav iespējams iegūt savu sapņu augumu.

Tad galvenais jautājums – kāda jēga? Jēga tāda, ka kāds no tā pelna. Starp citu, šī 7 dienu diēta izmaksā ”tikai” 100 eiro! Par šo naudu sanāk sporta zāles abonements un pilns maiss svaigu augļu un dārzeņu,” salīdzina Paula.

Viņa pauž sašutumu par to, ka šādas ”diētas” un tievēšanas ”brīnumlīdzekļi” ir brīvi pieejami un netrūkst cilvēku, kas uz tā visa uzķeras. Paula uzsver, ka viņa atbalsta sabalansētu uzturu un sportošanu, un par šī uzskata skaļu paušanu tikusi publiski un personīgi izsmieta no pulverīšu draugu puses.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Lai apliecinātu, ka veselīgs uzturs+sports kā labākā metode lieliskam augumam nav tikai viņas personiskais viedoklis, Paula apkopojusi Latvijā pazīstamu treneru viedokļus. Visi kā viens uzsver sabalansēta uztura nozīmi un iestājas pret ātrām un apšaubāmām diētām.

Pati Katrīne par šo ņemšanos neiespringst. Viņa veltījusi vairākus ”Instagram” stāstiņus, lai pasmietos par tiem, kuri kritizē viņas pārstāvēto kompāniju.

Kā novērojusi Katrīne, ik februāri sociālajos tīklos sarosās NL noliedzēji, un viņu jau tas vairs nesatrauc. Tā vietā, lai meklētu akmeņus citu dārziņā, Katrīne iesaka Paulai ieskatīties sevī – influencere dod mājienu, ka populārajai trenerei nemaz neesot oficiāla treneres sertifikāta.

Savos ”Instagram” stāstiņos Katrīne turpina publiskot attēlus ar NL kompānijas populārās ”pulverīšu diētas” ievērotāju rezultātiem, apliecinot, ka bizness iet uz urrā un nekādu treneru viedokļi neapstādinās tos, kuri izvēlas notievēt, iedzerot pulverīti.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

”Ir ārkārtīgi daudz apmierinātas meitenes, ārkārtīgi daudz labu komentāru,” lepojas Sauliete. Apliecinot savu vārdu patiesumu, Sauliete sociālajos tīklos izvietojusi video, kur jaunas dāmas redzamas, priekpilni šeikojot kompānijas koteiļa trauciņu un ziņo, ka NL cienītāju pulks tikai turpina augt, un viens ”žestj” tievēšanas maratons seko otram.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm