tv3.lv

Vai kopā ar Timmu Rīgā iepazīties ar vīra dēliņu ieradusies arī Sedokova?

Pagājušonedēļ Rīgā, lai palīdzētu Latvijas basketbola izlasei izšķirošajā spēlē pret Bulgāriju, ieradās slavenais basketbolists Jānis Timma. Kā liecina informācija sociālajos tīklos, Rīgā ieradusies arī Jāņa sieva Anna, un tēvs izmanto laiku, lai baudītu ģimenes laimi un satiktu dēliņu Kristianu. Vai arī Anna beidzot iepazīsies ar mīļotā atvasi?

2021. gada 23. februārī 14:00

Lai gan svarīgā spēle pret Bulgāriju, uz kuru ieradās Jānis, beidzās Latvijas izlasei nelabvēlīgi un mūsējie nekvalificējas Eiropas čempionāta finālturnīram, sociālie tīkli liecina, ka Jānis laiku Latvijā izmanto lietderīgi – pēc ilgāka pārtraukuma basketbolists pavada laiku ar dēliņu Kristianu, kurš Latvijā aug kopā ar viņa šķirto sievu Sanu.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

”Kad bērns ciemojas pie tēta, tad pamosties varu arī 6.00,” sociālajos tīklos informē Timmas bijusī sieva Sana. Brīvo laiku viņa izmanto, lai lasītu grāmatas un baudītu pastaigas pa Rīgu.

Interesanti, ka, spriežot pēc ”Instagram” attēliem, pa Rīgu šobrīd pastaigājas un mūsu arhitektūru bauda arī Jāņa jaunā sieva Anna Timma (Sedokova). Krievijas šovbiznesa zvaigzne savus fanus aplaimojusi ar foto no ziemīgās Pārdaugavas.

Abas Timmam nozīmīgās sievietes savos ”Instagram” profilos izvieto attēlus ar Rīgas ēku fasādēm, un kompānijas fani jau sāk satraukties, ka daiļavas, baudot Rīgas arhitektūru, kaut kur nesaskrienas.

Šī visdrīzāk ir pirmā reize, kad Jānis savu jauno sieviņu atvedis uz dzimteni.  Precoties abi neslēpa, ka priecājas, ka abu attiecības noformētas oficiāli, jo abiem būs vienkāršāk ceļot starp Latviju un Krieviju kā ģimenei.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Par šādu pavērsienu savulaik bažas paudusi Timmas bijusī Sana. Timmas bijusī sociālajos tīklos pirms pāris mēnešiem skaidrojusi, ka viņai ”pat bail iedomāties” par to, ka dēliņš varētu satikt Jāņa jauno sievu.

Pilnas slodzes māmiņa paudusi uzskatu, ka Anna jau pašos pamatos ir izrādījusi necieņu viņas bērna virzienā, iejaucoties viņas un Jāņa attiecībās.

Pats Timma sociālajos tīklos pagaidām klusē un neinformē, kā pavada laiku Rīgā kopā ar dēlu, neatklājot arī, vai tikšanās reizēs piedalās arī viņa sieva Anna.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm