tv3.lv

”Vidusskolu pabeidzu jau ar dēlu uz rokām.” Lielo izmēru modeles Tatjanas atklātais stāsts

Lielo izmēru modele, Ukrainas šova “Модель XL” (Modele XL) žūrijas locekle Tatjana Mackeviča pirmo reizi kļuva par māmiņu, mācoties vēl vidusskolā. Viņa nepameta dēlu uz savas mātes “pleciem”, bet pabeidza gan vidusskolu, gan augstskolu, izveidoja savu biznesu un veiksmīgi darbojas modes industrijā.

2018. gada 14. jūnijā 11:00

Sarunā ar portālu Skaties.lv Tatjana neslēpj, ka bērns nebija plānots, tajā vecumā neviena meitene neplāno kļūt par māmiņu. Tā laika modeles mīļotais vīrietis bija vecāks par viņu un pirms dēla dzimšanas viņa kopā ar Nikitas tēvu bija jau divus gadus.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

“Vidusskolu pabeidzu jau ar dēlu uz rokām, nevienu mirkli nešaubījos par to – dzemdēt vai tomēr izvēlēties pārtraukt grūtniecību. Mans puisis, radi atbalstīja manu lēmumu,” tā Tatjana.

Tatjana uzskata, ja cilvēks, ko patiešām grib, viņš dara un sasniegs savus mērķus. Jā, tas būs grūtāk, bet nedrīkst meklēt sev attaisnojumus vai vainot bērnu tajā, ka karjera neizdevās.

Последний звонок ?

A post shared by Татьяна Мацкевич (@tatjanamackevich) on

“Daudzas sievietes stāsta, ka vīrieši liek sēdēt mājās un neļauj attīstīties. Zelta likums: Gribu – daru! Ar bērnu gan mācījos, gan strādāju, lekcijās cīnījos ar miegu, reizēm gribēju visu pamest, bet pateicoties savām ambīcijām un mērķtiecībai ieguvu augstāko izglītību. Tas bija grūti, bet ne neiespējami,” atklāj Tatjana.

Izšķiroties no Nikitas tēva, modele kopā ar dēlu un suni pārvācās uz galvaspilsētu. Viņa strādāja pa dienām stabilā darbā, bet vakaros un brīvdienās “haltūrēja” kā skaistumkopšanas speciāliste un pieaudzēja skropstas, matus, veica uzacu korekciju.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Tatjana vēlējās, lai viņai un dēlam ir labs dzīvoklis, lai netrūkst naudas pārtikai, apģērbam, tāpēc nācās daudz strādāt, ne sapņot par labu dzīvi, neko nedarot.

“Kad Nikita bija maziņš, neatstāju viņu pieskatīt nevienam, kad sāka iet bērnudārzā, tad strādāju un mācījos, toties visu brīvo laiku pabadīju kopā ar viņu. Pat ja tikos ar draudzenēm, Nikita vienmēr bija man līdzi. Nekad viņu nepametu. Tagad saprotu, kāpēc dēls zina tik daudz par sievietēm, viņam bieži bija pastaigas sieviešu kolektīvā,” smejas Tatjana.


Dēlam kļūstot vecākam, modele sāka pievērsties savai privātajai dzīvei. Par šādu iespēju viņa saka lielu paldies mammai, kura palīdzēja, saprata un reizēm vakaros pieskatīja mazdēlu.

Par vīriešu uzmanības trūkumu skaistule nekad nevarēja sūdzēties, tāpēc iepazīties ar potenciālo līgavaini nebija grūti.

“Atceros, kad piedzima Nikita, draudzenes nāca pie manis pirms diskotēkām, tādas uzposušās, skaistās kleitās. Tajā laikā uzskatīju, ka man tas viss ir beidzies, pat īsti nespējot sākties. Īsu brīdi mani pārņēma tādas domas, tad apsvēru visu, sapratu, kas man ir pats dārgākais, un tas bija mans dēls. Sievietei jebkurā vecumā lielākais prieks ir bērns,” pieredzē dalās Tatjana.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Fakts, ka, redzot viņu kopā ar dēlu, daudzi tos uztver kā brāli un māsu, sajūsmina Tatjanu. Viņa zina, ka dēls lepojas, ka viņam ir mūsdienīga, jauna, saprotoša mamma. Tāpēc Nikita stāsta modelei visu, pat ja apzinās, ka viņa to kādā no situācijām neatbalstīs.

“Esmu stingra mamma. Arī dēlam nav viegls rakstus, īpaši tagad, kad viņš ir pusaudzis. Nikitam patīk “zīmēties” un neko nedarīt. Cenšos ar viņu nestrīdēties, mierīgi visu izskaidrot, lai neveidojas konflikti. Gribu, lai dēls jūt manu atbalstu. Ļoti baidos pazaudēt viņa uzticību,” nosaka Tatjana.

Ar vīru Dimu Tatjana ir kopā nepilnus piecus gadus, arī Nikitam ir labas attiecības ar patēvu. Dima ir autoritāte modeles dēla acīs. Ģimenes vīriešiem ir savi noslēpumi, kopīgas intereses, aktivitātes, kurās viņi dodas divatā vai puišu kompānijā. Nikita uztur kontaktu arī ar savu bioloģisko tēvu, Dima to uztver pozitīvi, bez greizsirdības.

#motherdoughter #2yearsold #biglove ❤❤❤

A post shared by Татьяна Мацкевич (@tatjanamackevich) on

“Nikitam ļoti patīk “MMA” cīņas, tas ir viņa hobijs, kurā dēls ir izcīnījis otro vietu Baltijas čempionātā. Mans dēls ir stiprs, sportisks ar labi attīstītu miesas uzbūvi,” priecājas Tatjana.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Tatjana ļoti mīl bērnus, tāpēc viņa būs priecīga kļūt arī par vecmāmiņu, pat ja tas notiks tikpat ātri, kā viņa kļuva par māmiņu. Modele baidās tikai no fakta, ka viņai nepietiks laiks, ko veltīt trīs gadus vecajai meitiņai Anastasijai un mazbērniem, jo ir ļoti aizņemts cilvēks. Tatjana ik dienu iedomājas, ka vēlētos veltīt vairāk laika savai ģimenei.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm