tv3.lv

"X Faktora" tievētāja, Sairusas plikie pupiņi, Sedokovas un Timmas skaistā mīla: nedēļa šovbiznesā

Šonedēļ pašmāju izklaides lauciņā spilgtu notikumu nav trūcis. Tāpat šovbiznesa draugu uzmanību saistījušas arī vairākas ārvalstu slavenības. Skaties.lv nedēļas izskaņā ierasti piedāvā karstāko un apspriestāko izklaides notikumu apkopojumu.

2019. gada 27. oktobrī 10:00

Kamēr “X Faktorā” turpinās viens no aizraujošākajiem posmiem – “krēslu izaicinājumi” –, ar atklātu stāstu par to, kā gada laikā izdevies atbrīvoties no 19 liekajiem kilogramiem, šonedēļ nāca klajā šovā iepazītā dziedātāja Līga Reņķe.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Līga pēc vietas zaudēšanas “krēslu izaicinājumā” nemeta plinti krūmos un apvienojās ar kolēģiem grupā “CABand” un jau šovakar atgriezīsies šovā. Savukārt viņas tievēšanas stāstu lasi šeit!

Tikmēr cits “X Faktora” stāsts kalpoja par pamatu kādai asprātīgai parodijai par šovu, ko vari badīt šeit!

Par to, kā pusgadu pēc dalības šovā “Gatava pārvērtībām” klājas tagad, pastāstīja četru bērnu māmiņa Lienīte Apikāte no Lielvārdes. Skaties.lv viņa atzina, ka šovs ļāvis mainīt ne tikai ārieni, bet arī attieksmi pašai pret sevi. Vairāk lasi šeit!

TV3 izklaidējošais kulinārijas šovs “Vakariņas četratā” šonedēļ bija pulcinājis ar skatuvi un politiķu saistītus ļaudis, un nedēļa izvērtās pavisam jautra. Pirmajās vakariņās katri dziedātāja Linita Mediņa izlīdzējās ar studentu iecienīto “Rollton”, bet vakariņu cikla noslēgumā pie mūziķa Māra Žigata tika piedzīvots kas tāds, kas vakariņu šovā gadās reti.

Īpašu tautiešu ievērību šonedēļ izpelnījies arī Latvijas pirmais pāris. Valsts prezidents Egils Levits kopā ar dzīvesbiedri Andru bija devušies piecu dienu darba vizītē uz Japānu, kur cita starpā piedalījās arī Viņa Majestātes Imperatora Naruhito un imperatores Masako kronēšanas ceremonijā. Svinīgajā pasākumā Latvijas pirmā lēdija apbūra ar eleganci. Vairāk par viņas tērpiem lasi šeit!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Par nedēļas aprunātāko mīlas pāri noteikti kļuva latviešu basketbolists Jānis Timma un viņa mīļotā sieviete ukraiņu izcelsmes dziedātāja Anna Sedokova. Mīlnieki šonedēļ ļāvās nudien romantiskiem apliecinājumiem – abi publiski viens otram atzinušās mīlestībā. Kā tas notika, lasi šeit!

Tikmēr cita aizrobežu skaistule – amerikāņu popzvaigzne Mailija Sairusa – kuplo fanu pulku iepriecināja ar visai atklātiem momentuzņēmumiem. 26 gadus vecā dziedātāja “Instagram” foto blogā dalījās ar vairākiem foto, kuros viņa caurspīdīgā krekliņā izrāda plikos pupiņus. Pikanto kadru virkni baudi šeit!

Bez tautiešu uzmanības nepalika arī savulaik TV šovā “Ekstrasensu cīņas” iepazītā Džūlija Vanga no Rīgas, kura pēdējā laikā piedzīvojusi vērienīgu transformāciju un kā vīrietis jeb misters Tomass viņa atbalstītājiem sociālajos tīklos atrādījusi savu kailo torsu, fanu lokā izsaucot vētrainas diskusijas.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm