tv3.lv

Daiļais Ceriņu pāris gatavojas svinēt kāzu gadadienu! Lelde dalās pārdomās par laulībām

2018. gada 25. maijā gredzenus mija par Latvijas šovbiznesa skaistāko pāri dēvētie – Lelde un Aivis Ceriņi. Kāzu gadadienas priekšvakarā Lelde dalās pārdomās par kāzu dienu un sieviešu vēlmi, lai viss būtu perfekti!

2019. gada 21. maijā 17:00

Lelde savas pārdomas publiskoja sociālajā tīklā “Instagram”, izceļot vairākas lietas, kuras liek uztraukties topošajām sievām.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Skaistule domā, ka līgavas pārmērīgi raizējas par svaru. Viņa pirms kāzām pieņēmusies svarā par četriem kilogramiem un nav domājusi par diētām, bet gan par kleitas palaišanu brīvāk.

Šampanietis, ceriņi, Londona, “Prāta vētra”: Lelde Ceriņa publisko vecmeitu ballītes fotogrāfijas

 

View this post on Instagram

 

pēc pāris dienām, gads riņķī! ☁️☺️šo ierakstu vēlos veltīt visiem tiem, kuri jau pošas īpašajai dienai! ? • pirmkārt, par tēmu, ko jau iekustināja @mara_sleja, proti svaru. līgavas par to tiešām pārmērīgi raizējas. un tas arī tiek attiecīgi kultivēts medijos. es personīgi savā kāzu dienā svēru + 4kg. un apsvēru domu kleitu palaist brīvāk, nevis iešūt. jā, tas varbūt nebija mans ideāli ieceretais svars, bet tas ne mirkli nelikta uztraukties un šajā dienā justies mazāk laimīgai! • “nu kaut kas noteikti noies greizi!” , – šī doma lielākoties ienāk visu jauno pāru prātā. un hei!, tā tiešām mēdz būt. bet vai tas var izjaukt šo notikumu? nē! arī mums viss nenoritēja pēc plāna. piemēram, mičošana sākās stundu velāk, jo kāds aizkavējās. un iecerētā saulrieta vietā, bija tumsa. bet tikmēr mēs ļāvāmies dejām un svētkiem, vienkārši baudot. ko gan šajā dienā iespējams nokavēt? • mati kādā brīdī būs izpūrušāki vairāk kā vēlētos, grims vietām vairs nebūs tik perfekts, jo skatoties vecvecāku acīs, pašam būs notecējusi asara .. un tas viss tik ļoti iederēsies! tieši tā tam arī jābūt. • lai varētu doties mēnesi garā atvaļinājumā, pirms tam ļoti daudz strādājām un nepietika laiks medusmēneša plānošanai. mēs nopirkām lidojuma biļetes, norezervējām pirmās 2naktis un pārējās 3 nedēļas improvizējām. un tas bija pats labākais! ??? kāzas jāsauc par “perfekto dienu” nevis tāpēc, ka viss norit kā pa diedziņu, bet gan to neaizmirstamo emociju dēļ, kuras saņemsiet viens no otra un saviem mīļajiem. lai top!’ foto @lucijarosane

A post shared by Lelde Ceriņa (@leldecerina) on

Televīzijas personība nenoliedz, ka svars nebija viņas ideālais iecerētais svars, bet tas ne mirkli nelikta uztraukties un šajā dienā justies mazāk laimīgai!

Daudzas līgavas uztraucas, ka kaut kas noies greizi, šāda doma ienākot visu jauno pāru prātā! Jā, tā var notikt, bet vai tas var izjaukt lielisko notikumu?

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Lelde un Aivis Ceriņi iepriecina ar romantisku kāzu video

Skaistule atklāj, ka arī viņas un Aivja kāzas nenoritēja pēc plāna, mičošana sākās stundu vēlāk un iecerētā saulrieta vietā, bija jau tumsa.

Pāris par to neskuma, bet ļāvās dejām un svētkiem, vienkārši baudot. Kā nekā, ko gan šajā dienā iespējams nokavēt?

“Mati būs izpūrušāki vairāk nekā vēlētos, grims vietām vairs nebūs tik perfekts. Skatoties vecvecāku acīs būs notecējusi asara, un tas viss tik ļoti iederēsies! Tieši tā tam arī jābūt,” sociālajā tīklā raksta Lelde.

Gredzenus mijuši skaistākais pāris Latvijas šovbiznesā

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Lai varētu doties mēnesi garā atvaļinājumā, pāris daudz strādājuši un neatlicis laiks medusmēneša izplānošanai. Lelde un Aivis nopirkuši lidojuma biļetes, rezervējuši pirmās divas naktis viesnīcā un pārējās trīs nedēļas improvizējuši. Improvizācija bijusi pati labākā!

“Kāzas jāsauc par “perfekto dienu” nevis tāpēc, ka viss norit kā pa diedziņu, bet gan to neaizmirstamo emociju dēļ, kuras saņemsiet viens no otra un saviem mīļajiem. Lai top!” nobeidz Lelde.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm