tv3.lv

Elīna Didrihsone atvadas no Dubaijas ar pikantām fotogrāfijām bikini

“Influencere”, veikala “Butterfly” īpašniece Elīna Didrihsone un viņas vīrs Nauris jau vairāk nekā nedēļu atpūšas saulainajā Dubaijā. Pāris velta laiku skaistām fotosesijām veikala apģērbā, gan atrod laiku laiskai atpūtai un romantikai.

2021. gada 12. maijā 12:02

“Instagram” stāstos Elīna atklāj, ka neskatoties uz atrašanos tik skaistā vietā, viņas galva ir Rīgā, plānojot, strādājot, veicinot biznesu.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Neiztikt bez negatīvas pieredzes! Elīna un Nauris Didrihsoni ceļo uz Dubaiju

Sieviete apzinās, ka neatpūšoties, vēlāk to nožēlos, tāpēc cenšas atslēgties no darbiem, nolikt malā datoru, lai baudītu visu, ko piedāvā Dubaija.

Tā kā Dubaijā saulē ir pat +40 grādi, nav nekāds brīnums, ka daudz laika tiek veltīts, lai iegūtu skaistu iedegumu. Dienas vidū latvieši patveras ēkās vai ēnā, bet vakaros un no rītiem bauda saules peldes.

Elīna publisko pikantus kadrus, kuros izrāda sevi oranžas un baltas krāsas bikini, nodemonstrējot iedegumu un dekoltē.

Siltais laiks tik tikko iestājies, bet uzņēmēja jau var lepoties ar tvirtām, trenētām formām. Neskatoties uz to Elīna plāno uzsākt īpašu diētu.

Kamēr Elīna izgūlusies pie baseina un ieņem seksīgas pozas, tikmēr Nauris iejūtas fotogrāfa ādā un ar kameru iemūžina skaisto sieviņu.

“Instagram” stāstos Elīna neslēpj, ka jau drīzumā paredzēta atgriešanās dzimtenē, bet vel ir mazliet, mazliet laika, lai baudītu sauli, siltumu un Dubaijas viesmīlību.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm