Saturs turpinās pēc reklāmas

Fantastiski foto: 2018. gada slavenību iespaidīgākie ārzemju ceļojumi!

Daudzām sabiedrībā zināmām personām 2018. gads atmiņā paliks ar lieliskiem ceļojumiem. Jauna pieredze, degustācijas, elpu izraujoši dabas skati, miers un atpūta! Slavenības 2018.gadā paspējušas iegūt neaizmirstamus iespaidus par Sardīniju, Taizemi, Norvēģiju, Franciju un citām vietām!

2018. gada 31. decembrī 9:30

Skaties.lv apkopojis skaistākos zvaigžņu ceļojumus! Kādi bija tavu 2018.gada ceļojumu galamērķi?

Mākslinieks Kašers dzīvo ar pilnu krūti, daudz strādā un tikpat daudz atpūšas. 2018. gada laikā Kašers vairākas reizes pabijis Norvēģijā, Somijā (Lapzemē), Turcijā, Austrijā, Grieķijā un Nīderlandē. Slavenību var uzskatīt par rekordistu vietu skaita ziņā, apkopojot slavenību ceļojumus.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Kad Kašers ceļo viņam, nav konkrēta mērķa, viņš vadās pēc sajūtām. Ja vēlas doties uz muzeju – dodas, ja vēlas visas dienas nogulēt numuriņā – guļ!

Mākslinieks ceļo, lai atpūstos, nevis, lai sevi izklaidētu ekskursijās, pārgājienos vai izrādēs!

Aktrise Ieva Florence teju mēnesi vasarā pavadīja Sardīnijā. Uz saulaino zemi slavenība devās kopā ar mīļoto vīrieti. Pāris baudīja divvientulību, pludmales burvību un atpūtās no darbiem, pienākumiem un slavas.

Jūras krastā tika novēroti lieliski saulrieti, bet saullēkti sagaidīti jau ar rīta rosmi, kas ne tikai ļāva novērot dabas skaistumu, bet iegūt papildu enerģiju.

Dziedātāja Samanta Tīna 2018. gada vasaras sezonā baudīja atpūtu Turcijā, kur pārliecinājās par dzimumu nevienlīdzību. Vīrietis vairāk tiek respektēts, bet sieviete uzskatīta par skaistu “statuju”.

Brauciena mērķis bijis vienkārši atpūsties, baudīt nacionālos ēdienus un iepirkties vietējos tirdziņos.

Modelis, pasākumu vadītājs Mārtiņš Kapzems vasaras sākumā mājās atstāja savu mīļoto sievieti un kopā ar mammu devās atpūtas braucienā uz Itāliju.

Mārtiņš kopā ar mammu apskatīja daudzas mazās pilsētiņas, un viss tas noticis traucoties uz motorollera.

Tā kā modeļa mamma ir gana aktīva, sportiska, tad dēla aicinājumi kāpt klintīs vai darīt citas ekstrēmas lietas nepalika nepamanīti – mamma ļāvās izaicinājumiem.

Skaistie Lelde un Aivis Ceriņi savā medusmēnesī devās uz saulainajām Filipīnām un laiku pa laikam iepriecināja savus atbalstītājus ar skaistiem ceļojuma foto. Viņi baudīja ne tikai peldes okeānā, nacionālos ēdienus, romantiskas pastaigas, bet arī ekstrēmu atpūtu.

Marika Ģederte 2018. gada izskaņā devās uz Taizemi apciemot savu ”audžumeitu” Pondu, kura reiz uzņēmējas ģimenē dzīvojusi gadu.

Skaistie, greznie tempļi, smaržīgie ziedi, asie ēdieni, dabas skati, tas viss sajūsmināja Mariku, un viņa neslēpa, ka ikvienam ir vajadzīga atelpa no ikdienas steigas.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Saturs turpinās pēc reklāmas

Ieva Adamss gada laikā devusies vairākos ceļojumos, bet kā spilgtāko jānosauc ceļojums uz Indiju. Sabiedrības dāma ieradās Indijā, lai svinētu Divali svētkus.

Divali ir vieni no lielākajiem Indijas svētkiem, visur tiek iedegtas sveces, lampiņas un daudzās vietās notiek uguņošana. Svētki ilgst vairākas dienas.

Indija ir viena no vietām, kur Ieva jau no bērnības vēlējusies nokļūt, un 2018.gadā tas īstenots. Tāpat viņai bija iespēja tērpties skaistajos, greznajos sari, kuri nu atvesti uz Latviju un nu skapī ieņem goda vietu.

”X Faktora” dalībniece, dziedātāja Dita Svarupa savu trešo kāzu gadadienu nosvinēja ģimeniskā ceļojuma laikā uz Maltu.

Dita ar vīru reizi gadā dodas kopīgā ceļojumā, bet mazais dēlēns Ārons bija devies savā pirmajā ārvalstu braucienā.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Saturs turpinās pēc reklāmas

”Apprecoties, vēlējāmies iedibināt ģimenes tradīciju – reizi gadā doties ceļojumā. Šo trīs gadu laikā mūsu bagāžā ir Šveice, Izraēla un, tagad arī Malta,” smaida Dita.

Dziedātāja Diāna Pīrāgs 2018. gadā devās ceļojumā uz saulaino Melnkalni, kur apskatīja apburošās piekrastes pilsētiņas, novērtēja klintis, skaistos dabas skatus.

Īpaši Diānai iepatikās pilsētiņa Budva, kur viņa uzturējās vairākas dienas, kuru laikā apmeklēja gan ūdens atrakciju parku, kurā baudīja visas iespējamās atrakcijas, gan pozēja pie vairākām klintīm, alām, kā arī nesmādēja pieminekļu apskati.

Pirms paziņojuma par attiecību izbeigšanu ar sievu Madaru, dziedātājs Andris Kivičs bija devies ģimeniskā ceļojumā kopā ar sievu un abām meitiņām. Pāris apskatīja Norvēģijas Fjordus un neviena ceļojuma fotogrāfija neparādīja nesaskaņas, mīlestības trūkumu ģimenē.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Saturs turpinās pēc reklāmas

”Īsi raksturojot Norvēģiju, varu teikt, paņem rokās fotoaparātu, aizver acis un fotografē uz visām pusēm, ikviena bilde izdosies tāda, ka to varēs ierāmēt un likt pie sienas. Fjordi dzīvē ir piecas reizes lielāki, nekā izskatās fotogrāfijās, tas liek aizrauties elpai,” tā Andris par ceļojumu.

Jūnija vidū aktieris, režisors Intars Rešetins devās uz Franciju, lai kopā ar ģimeni apskatītu Parīzi un pavadītu dienu Disnejlendā. Intaram tik ļoti iepatikās Disnejlenda, ka viņš publiskoja fotogrāfijas, kurās rotājās ar mikipeles ausīm.

Režisors DŽ.DŽ Dzilindžers kopā ar sievu devās apskatīt Bosniju un Hercegovinu. Mīlnieki baudīja dabas daiļumu, apbrīnoja ūdenskritumus, lēca no klintīm kalnu upēs un peldējās!

Unikālās ”jūras ērģeles”, kur viļņiem ieplūstot stabulēs un izspiežot gaisu, nepārtraukti skan brīnumaina, neatkārtojama dabas radīta mūzika, piešķīra ceļojumam mazliet maģijas un papildus devu relaksācijas.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Saturs turpinās pēc reklāmas

Juta un Gints Valdmaņi bieži vien iepriecina savus atbalstītājus ar skaistiem ceļojuma foto. 2018. gadā kā iespaidīgāko mīlnieku ceļojumu var nosaukt braucienu uz Ēģipti.

Sportisti baudīja skaistos dabas skatus un visu burvību iemūžināja skaistās ceļojuma fotogrāfijās.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Saturs turpinās pēc reklāmas

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm

Saturs turpinās pēc reklāmas