tv3.lv

Fitnesa entuziaste Madara Kiviča sniedz padomus, kā padarīt dzīvi laimīgāku

Fitnesa entuziaste, divu meitu māmiņa Madara Kiviča sociālajā tīklā “Instagram” dalījās pārdomās par to, kā ražot prieku sev un apkārtējiem. Madara atklāja, kas viņai palīdz justies labāk, līdz ar to – rada smaidu sejā.

2019. gada 6. novembrī 11:15

Madara uzskata, ka miegs ir viena no svarīgākajām dzīves sastāvdaļām. Naktīs sievietei grūti iemigt, bet dienā, ja izdodas atrast laiku, viņa pasnauž un pat pēc desmit minūtēm miega – jūtas enerģiska un mundra.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Foto: vēsais laiks neattur Madaru Kiviču no peldēšanās jūriņā

View this post on Instagram

Kā ražot prieku? 1.) Miegs ir viena no svarīgākajām sastāvdaļām mūsu dzīvē. Naktīs man grūti iemigt, bet dienā(ja izdodas atrast tam laiku) piekopju to saucamo #daynap un pat pēc 10 minūtēm jūtos enerģiska un mundra. :) 2.) Uzlabot fizisko formu. Ne vienmēr tai jābūt sporta zālei. Galvenais- lai tas sagādā prieku. Ķermenis un prāts par to pateiks paldies. 3.) Nostādīt mērķus. Pierakstīt dažādus mazos un lielos mērķus, termiņus. Tas veido disciplīnu un pēc katra mērķa sasniegšanas sevi palutināt. 4.) Saudzēt un mīlēt sevi. Mēdzam uzņemties pārāk daudz pienākumu, liela atbildība(arī man), tad izdegam un jūtamies kā žonglieris, kuram uz pirkstiem griežas pārāk daudz škīvju. Ir jāatrod brīdis sev, no pārstrādāšanās un lieka stresa darīsim sev pāri vēl vairāk. 5.) Būt iecietīgam, pieklusināt ego. Uzklausīt tuvākos, atbalstīt. Ne vienmēr mums prasa padomu, varbūt vēlas tikai to, lai kāds uzklausa. Šeit mans mīļais citāds – “Most people can hear. Few people can listen.” Komunikācijas trūkums mūsdienās ir ļoti izplatīts. Cilvēki vienkārši vairs nesarunājas. Un kādēļ? Atbilde zināma.. 6.) Saglabāt bērnu sevī. Smieties un jautroties nepiedien tikai bērnībā. Uzvesties reizēm muļķīgi un bērnišķīgi var un vajag arī pieaugušajiem. Tā mēs ražosim vairāk prieka un cerams, ka ar to aplipināsim arī citus. :) 7.) Izveidot ap sevi tādu kā ligzdiņu. Savu pasauli. Man vienmēr bijusi svarīga mājas sajūta. Es bez tās nejūtos harmonijā. Lai arī labi adaptējos dažādos apstākļos- mājas un meitas man ir viss. ? Un ne vienmēr mājas ir vieta, bieži tā ir sajūta. ? A, par roķīgo krekliņu paldies #Gscmc motoklubam! ?

A post shared by Ma_DARA ♎ (@madara.kivica) on

Kāpēc Madara Kiviča un Dālija Gaile izvēlas vienādu apģērbu?

“Jāuzlabo fiziskā forma. Ne vienmēr tai jābūt sporta zālei. Galvenais – lai tas sagādā prieku. Ķermenis un prāts par to teiks paldies,” stāsta Madara.

Kā nākamo būtisko lietu divu meitu māmiņa nosauc mērķu izvirzīšanu. Ir jāpieraksta dažādus mazos un lielos mērķus, izpildes termiņus. Toties pēc katra izpildīta mērķa ir sevi jāpalutina.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

“Jāprot saudzēt un mīlēt sevi. Mēdzam uzņemties pārāk daudz pienākumu un izdegam, jūtamies kā žonglieris, kuram uz pirkstiem griežas pārāk daudz šķīvju. Ir jāatrod brīdis sev, no pārstrādāšanās un lieka stresa darīsim sev pāri vēl vairāk,” pamāca Madara.

Fitnesa entuziaste iesaka būt iecietīgiem un pieklusināt savu ego, uzklausīt tuvākos un atbalstīt. Jāsaprot, ka ne vienmēr mums prasa padomu, varbūt vēlas tikai to, lai kāds uzklausa.

Nebēdnīgās māsiņas! Madara Kiviča un Dālija Gaile apmeklē ballīti vienādā apģērbā

“Mans mīļais citāds – “Most people can hear. Few people can listen.” Komunikācijas trūkums mūsdienās ir ļoti izplatīts. Cilvēki vienkārši vairs nesarunājas. Un kādēļ? Atbilde zināma,” tā Madara.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Madara aicina saglabāt bērnu sevī, kā nekā smieties un “jautroties” nepiedien tikai bērnībā.

Skaistā māmiņa uzskata, ka reizēm uzvesties muļķīgi un bērnišķīgi var un vajag arī pieaugušajiem. Tā tikai ražosim vairāk prieka un cerams, ka ar to aplipināsim arī citus.

“Jāizveido ap sevi tādu kā ligzdiņu. Savu pasauli. Man vienmēr bijusi svarīga mājas sajūta. Es bez tās nejūtos harmonijā. Lai arī labi adaptējos dažādos apstākļos – mājas un meitas man ir viss. Un ne vienmēr mājas ir vieta, bieži tā ir sajūta,” nobeidz Madara.

Fitnesa entuziaste Madara Kiviča pastāsta, kāpēc viņai patīk pastiprināti vērot cilvēkus

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm