Foto: Dace un Enriko Pecolli viesojas Amerikas spoku apsēstākajā mājā

Latvijas slavenākie iluzionisti Dace un Enriko Pecolli devušies uz Ameriku, kur sniegs šovus 37 pilsētās. Brīvajā laikā pāris apskata sevi interesējošas vietas. Īpaši atmiņa palicis noslēpumainā Vinčesteru nama apmeklējums.

2020. gada 10. martā 16:20

Sarunā ar portālu Skaties.lv Dace neslēpj, ka izrāžu grafiks ir saspringts, bet izdodas atrast brīvas dienas, kuras veltīt, lai apskatītu ko interesantu, kas atbilstu viņu interesēm.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Maģiski foto: Pecolli ģimenes teatralizēto cirka izrādi “Ah…Liz” publika uzņem ar ovācijām

Slavenie iluzionisti Pecolli turpmāk vairs nenesīs Latvijas vārdu pasaulē

“Ļoti vēlējāmies redzēt Vinčesteru ģimenes māju, kura tiek uzskatīta par Amerikā apsēstāko spoku māju. Lai redzētu šo mistikas objektu, speciāli braucām uz San Hosē. Sajūtas mājā ir neomulīgas,” stāsta Dace.

Dace atklāj, ka mājas īpašniece Sāra bija Vinčesteru ieroču fabrikas īpašnieka sieva. Īpašnieks nomiris pirms četrdesmit gadu sasniegšanas, tāpat arī pāra bērns agrā vecumā devies viņsaulē.

“Sāra jutusi, ka ir apsēsta, ka viņu vajā cilvēku gari, kuri miruši no ģimenes ieroču fabrikas lodēm. Spiritiskajā seansā gari teikuši, ka uzmeklēs Sāru un izrēķināsies,” baiso stāstu stāsta Dace.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Lai pasargātu sevi no gariem, Sāra 38 gadus būvējusi māju. Nepārtraukti tika radīts jauns tunelis, jauna istaba, jaunas slepenās ejas, trepes un logi.

Iluzionisti Dace un Enriko Pecolli laulībā aizvadījuši 20 gadus! Pāris atklāj laimīgas laulības noslēpumu

Gide Pecolli ģimenei teica, ka apmaldoties namā paša spēkiem neizdodas tikt ārā. Neskaitāmie labirinti, mistiskas trepes, istabas, slepenās ejas neļauj atrast pareizo ceļu.

Vinčesteres namā ir 160 istabas un 4000 durvis. Mājas īpašniece divas naktis pēc kārtas nekad negulēja vienā un tajā pašā istabā.

“Liekas apsēsta kundzīte, bet viņa nāca klajā ar lieliskiem arhitektūras risinājumiem un bija soli priekšā saviem laika biedriem. Mājā bija apkures sistēma, liftu sistēmas, pogas, kas izsauc personālu,” sajūsminās Dace.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Dacei žēl, ka Sāra tā arī nespēja baudīt vīra atstāto mantojumu, jo veltīja dzīvi bēgšanai no spokiem.

Vīrs atstāja 20 miljonus dolāru, kas mūsdienās būtu ap 500 miljoniem, bet katru dienu no uzņēmuma akcijām viņa ieguva 1000 dolārus, kas mūsu laikā ir ap 26 tūkstošiem dolāru.

Nauda nedarīja Sāru laimīgu, viņa uzskatīja, ka tā ir asins nauda.

Iluzioniste Dace Pecolli brīvo laiku pavada, praktizējot jogu un šamanismu

Sāra otro reizi tā arī neapprecējās, viņa nenovilka melno apģērbu un katru vakaru speciālā istabā centās izsaukt vīra un bērna garus.

“Iekšā ēkā ir klaustrofobiska sajūta. Sāra bija maza auguma sieviete, tāpēc viss taisīts pēc viņas izmēriem – mazas istabas, zemi griesti, mazas ejas,” tā Dace.

Lai nebūtu bailīga sajūta Dace pa spoku māju pārvietojās kopā ar vīru un kolēģiem. Kompānija visu laiku jokojusi un centusies aizbaidīt klaustrofobiju.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

“Dzīvojām viesnīcā blakus mājai un vakarā sākās jocīgas lietas. Istabās pašas no sevis iedegās gaismas, kad neviena tur nebija, pēkšņi pa ūdens krānu sāka tecēt ūdens, pats no sevis. Iespējams sagadīšanās, iespējams  – mistiskā nama ietekme,” smaidot nobeidz Dace.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm