tv3.lv

Foto: kas atrodas skaistumkonkursu organizatores Kristīnes Lindenblates rokassomiņā?

Skaistumkonkursu rīkotāja Kristīne Lindenblate seko līdzi modei, piedomā pie tā, ko lieto uzturā, nepārtraukti atrodas kustībā starp dažādām biznesa tikšanās reizēm, filmēšanām, ballītēm un ierasto ģimenes dzīvi. Dzīvojot šādu dzīvesveidu rokassomiņā, jābūt ļoti daudzām lietām, kuras jebkuru mirkli var būt nepieciešamas. Portālam Skaties.lv Kristīne parāda, kas vienmēr atrodas viņas somiņā.

2018. gada 18. jūlijā 18:30

Zīmola “Roberto Cavalli” somiņu skaistuma konkursu rīkotājai uzdāvināja paziņa no Bulgārijas. Soma ir vasarīga, ērta un krāsaina, tas viss viņai ļoti patīk. “Roberto Cavalli” darinājumā vienmēr var atrast pirmās nepieciešamības lietas – atslēgas, telefonu, maku, pasi. Viss var būt vajadzīgs jebkurā momentā un bez šīm lietām no mājas iziet nav iespējams.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

“Pase nepieciešama, ja pēkšņi, neplānoti jādodas prom no Latvijas. Tā es nodrošinu to, ka jebkurā mirklī varu doties uz lidostu un lidot. Tas ir veids, kā vienmēr būt gatavībā,” sarunā ar portālu Skaties.lv stāsta Kristīne.

Skaistumkonkursu rīkotāja ikdienā dzer daudz ūdens. Tas nāk par labu veselībai, ādai un šajā karstumā bez ūdens nav iespējams iziet ārā no mājas, jo visu laiku gribas padzerties. Lieliski noder arī mitrās salvetes, kuras jebkurā laikā palīdz saglabāt tīras rokas.

Tā kā Kristīne bieži dodas uz dažādām biznesa pusdienām, tad neiztikt bez košļenēm, kas parūpējas gan par zobiem, gan ļauj lepoties ar svaigu elpu un lielisku smaidu. Somiņā atrodami arī riekstiņi. Tie noder reizēs, kad neizdodas atrast laiku pusdienām, rieksti remdē izsalkumu un ir veselīgi.

“Kur nu bez zīmola “Armani” iešļūcenēm. Ja man nogurst kājas, noberžas, nav jāstaigā plikām kājām, vai jāmokās, atstājot neērtas kurpes kājās, varu pārvilkt ērtus apavus,” skaidro Kristīne.

“Lady Million” smaržas Kristīne nosauc teju par pirmās nepieciešamības lietu, smaržām vienmēr jāatrodas somiņā, kā nekā pēc cilvēka smaržas mēs daudz ko varam pateikt par viņu pašu, sievieti raksturojot tieši šis aromāts.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

“Roberto Cavalli” darinājumā vienmēr atrodas, kāds no aksesuāriem. Tie tiek mainīti, bet, ikreiz dodoties ārā no mājas, somā ir kas tāds, ko nepieciešamības gadījumā var izmantot, lai papildinātu tēlu.

“Jau kādu laiku vienmēr nēsāju līdzi spāņu valodas grāmatu. Sapņoju iemācīties šo valodu, neatliek tam daudz laika, bet, atrodoties sastrēgumos, kādu gaidot, atveru to un ko iemācos. Ceru drīzumā būšu brīvāka un varēšu mācību procesam pieķerties nopietnāk,” par grāmatu pastāsta Kristīne.

Mazajā kosmētikas maciņā atrodas viss nepieciešamais – “Victora`s secret” lūpu spīdums, sarkana “Armani” lūpu krāsa un zīmola “Max Factor” acu tuša. Somā neiztikt arī bez matu sukas, kas konkursu rīkotājas matiem vienmēr palīdz izskatīties perfekti.

“Lai sieviete justos komfortabli ne tikai mājās, bet arī ārpus mājas, somiņā tiek saliktas lietas, kas konkrēto dāmu dara laimīgu. Katrai sievietei somā atrodas citas lietas, bet, ja sieviete jūt, ka viņai to vajag, tad to arī vajag,” nosaka Kristīne.

Skaistuma konkursu rīkotāja uzsver, ka mūsdienās ne tikai sievietēm somiņās ir atrodamas tik dažādas lietas. Daudziem vīriešiem somās arī netiek pārnēsātas tikai atslēgas, maki un telefoni. Tam pievienojas kosmētika, salvetes, košļenes.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Laiki mainās, somas ikdienā izmanto teju ikviens, un tajās tiek salikts viss, kas konkrētajā dienā mūs dara laimīgus!

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm