tv3.lv

Foto: Latvijas populārākā lielo izmēru modele Tatjana arī šogad meklē Ukrainas skaistāko apalīti

Latvijā populārākā lielo izmēru modele Tatjana Mackeviča jau nedēļu atrodas Ukrainā. Skaistule arī šogad ir šova “Модель XL” (Modele XL) žūrijas sastāvā un palīdz atrast Ukrainas skaistāko apalīti.

2018. gada 21. jūnijā 13:40

Tatjana atklāj, ka apskatītas tūkstošiem korpulentas dāmas un atlikušas pēdējās trīsdesmit pretendentes. Arī šogad šovam pieteicies daudz sieviešu, kurām ir perspektīva iekarot modes biznesu.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

“Gluži kā pagājušajā gadā, atlases dienās brīvā laika nav vispār, pauzes starp filmēšanām ir ļoti īsas. Laiks paiet, pielaikojot tērpus, gatavojoties filmēšanai vai pašā filmēšanā. Viesnīcā atgriežos tikai ap trijiem naktī,” sarunā ar portālu Skaties.lv stāsta Tatjana.

Mazajos starplaikos modele cenšas vadīt savu apģērbu zīmolu “Basque Latvia”, komunicēt ar klientēm un sakārtot visu saistībā ar pasūtījumiem – tas nav viegli, bet nav neiespējami.

Pēc meiteņu atlases Tatjanai būs īsas brīvdienas un tad atsāksies šova filmēšana jau ar izvēlētajām pretendentēm. Brīvdienu laikā modele plāno sniegt intervijas, piedalīties vairākās fotosesijās un veltīt laiku Kijevas apskatei. Piedaloties šova pirmās sezonas filmēšanā, neatlika daudz laika pastaigām un pilsētas iepazīšanai, tāpēc modelei ir vēl daudz ko redzēt.

Par spīti pārpildītajam grafikam Tatjana paspēj atrast mirkļus, lai uzņemtu fotogrāfijas ar kolēģiem, lai iepriecinātu savus atbalstītājus Latvijā un Ukrainā.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm