tv3.lv

Foto: topošās princeses Meganas Mārklas pirmās kāzas. Kas ir bijušais vīrs?

Pēc lēmuma kļūt par par britu karaliskās ģimenes locekli Holivudas aktrises Meganas Mārklas dzīve krietni mainījusies. Tomēr, lai cik ļoti britu karaļnams vēlētos viņas līdzšinējās dzīves gaitas noslēpt, ir lietas, par ko vēsture neklusēs.

2018. gada 30. martā 9:52

Izrādās, 36 gadus vecā aktrise jau reiz bijusi precējusies. Par to liecina arī karalisko kāzu ielūgumi, kuros Megana titulēta kā “Ms.”, bet savulaik Keitas un Viljama kāzu ielūgumos uz Keitu tika attiecināts tituls “Miss.”. Angļu valodā šos titulus izvēlas atkarībā to tā, vai sieviete ir vai nav precējusies. Tādā veidā kāzu viesiem tika maigi atgādināts –  šīs nebūs Meganas pirmās kāzas.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Bet kas tad ir šis noslēpumainais bijušais vīrs? Izrādās, aktrises pirmā laulība bija pavisam īsa – no 2011. līdz 2013. gadam. Par viņas pirmo vīru kļuva filmu producents Trevors Engelsons. Viņš par Meganu ir piecus gadus vecāks (41). Viens no Trevora populārākajiem darbiem ir filma “Remember Me” ar “Krēslas” sāgu zvaigzni Robertu Patinsonu galvenajā lomā.

Lai arī abu laulībai nebija lemts ilgs mūžš, pāris bija kopā teju 10 gadus. Kāzas tika svinētas 102 viesu priekšā. “Pati ceremonija ilga vien 15 minūtes. Tad visi devās uz deju grīdas – izskatījās, ka visi to vien vēlējās, kā labi pavadīt laiku,” pirmo kāzu aizkulises medijiem atklāja kāds pāra paziņa.

Par šķiršanās iemeslu kļuva Meganas darbs pie seriāla “Suits”, kas tika filmēts Kanādā, Toronto, kamēr Trevors dzīvoja Losandželosā. Jāatzīmē, ka aktrise pie lomas seriālā tika vien pāris mēnešus pirms kāzām.

Meganas un Trevora kāzas tika svinētas pludmalē Jamaikā, un tajās tika piekoptas arī ebreju tradīcijas.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm