tv3.lv

”Iekodos dvielī un ar asarām acīs dūru, kur pagadās!” Kašers par savu pirmo pīrsingu

Multimākslinieks Kašers vienmēr sekojis līdzi modei un veidojis savu stilu. Jauniešu elka ķermeni klāj tetovējumi un viņš lepojas ar vairākiem pīrsingiem – tas viss veido multimākslinieka personību!

2020. gada 5. augustā 12:40

Slavenība neslēpj, ka pirmo pīrsingu sev izdūris pats – deviņu gadu vecumā.

Ceļojuma foto: Kašers kopā ar mīļoto vīrieti Jāni un Samantu Tīnu bauda atpūtu Krētā

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

View this post on Instagram

Pirmo savu pīrsingu es izdūru nabā pats, kad man bija 9 gadi! Uzkarsēju adatu uz plīts, iekodos dvielī un ar asarām acīs dūru, kur pagadās! :) Tajos laikos pīrsingi bija milzīga EKSTRA, un man par visām varītēm tos vajadzēja dabūt. Protams, nabā ieliku parasto ausu ļipiņu auskaru ar metāla aizdari un, lai cik ļoti sāpēja caurdurtā naba, es biju laimīgākais cilvēks pasaulē! Vismaz uz 3 dienām, jo prieki nebija ilgi – viss sapampa, radās infekcija, netīšām aizķēru aiz drēbēm, tā nu izplīsa mans 3 dienu lolojums, atstājot rētas uz visu dzīvi! Ar to, protams, nebeidzās mans ”caurdūreja eksperta” ceļojums pīrsinga pasaulē! Dienu pirms dalības debašu turnīrā es sadomāju izdurt pīrsingu degunā – tā pati adatas karsēšanas metode, košana dvielī un asaru jūra… Protams, nebija profesionālu pīrsingu, tāpēc liku to pašu ausu ļipiņu auskaru ar metāla aizdari, kas izradījās nedaudz lielāks par pašu caurumu! Šķiet, tiešam biju neapstādināms! :) Ņēmu lielāku adatu un dūru vēlreiz! Debašu turnīrā ieguvām 4. vietu valstī – to paveicu ar lielu, sarkanu, piepampušu degunu un 39 grādu temperatūru! :) Es zinu, ko nozīmē milzīgas sāpes, iekaisumi, pūžņošana, piepampumi un strutas, tāpēc, lai no tā visa izvairītos, šobrīd dodos tikai pie labākajiem speciālistiem savā jomā! Man ir paveicies tikt visam cauri sveikā ar nelieliem pampumiem, temperatūrām un iekaisumiem, taču es zinu cilvēkus, kuriem bija jāatvadās no ausu ļipiņas to pašu, manis uzskaitīto, neprofesionālo iemeslu dēļ. Tāpēc lūgums – pirms uzticēties pīrsinga, tetovēšanas un skaistumkopšanas salonu piedāvātajiem pakalpojumiem, pārbaudi to kvalifikāciju un higiēnas normu ievērošanu. Sargājam savu veselību un esam atbildīgi! Kāda ir tava pīrsingu duršanas pieredze? Priecāšos, ja padalīsies stāstos!:) foto: @artursmartinovs #UzticiesPārbaudot #SPKC

A post shared by Kasher (Kašers) Blums-Blumanis (@kasher_bb) on

”Mēs esam stāsts.” Kašers publisko kopbildes, kurās redzams ar dzīves partneri Jāni

”Uzkarsēju adatu uz plīts, iekodos dvielī un ar asarām acīs dūru, kur pagadās! Tajos laikos pīrsingi bija milzīga ekstra, un man par visām varītēm tos vajadzēja dabūt,” skaidro Kašers.

Nabā tika ielikts parastais ausu ļipiņas auskars ar metāla aizdari, lai vai cik ļoti sāpēja caurdurtā naba, multimākslinieks bija laimīgākais cilvēks pasaulē. Vismaz uz trīs dienām.

”Prieki nebija ilgi – viss sapampa, radās infekcija, netīšām aizķēru aiz drēbēm, tā nu izplīsa mans 3 dienu lolojums, atstājot rētas uz visu dzīvi! Ar to, protams, nebeidzās mans ”caurdūreja eksperta” ceļojums pīrsinga pasaulē!” smejas Kašers.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Dienu pirms debašu turnīra Kašers izdomāja izdurt pīrsingu degunā – tā pati adatas karsēšanas metode, košana dvielī un asaru jūra!

Joprojām slavenībai nebija profesionālu pīrsingu, tāpēc Kašers izmantoja to pašu ausu ļipiņas auskaru, kas izrādījās nedaudz lielāks par pašu caurumu.

”Šķiet, tiešam biju neapstādināms! Ņēmu lielāku adatu un dūru vēlreiz! Debašu turnīrā ieguvām 4. vietu valstī – to paveicu ar lielu, sarkanu, piepampušu degunu un 39 grādu temperatūru,” tā Kašers.

Mākslinieks apzinās, ko nozīmē milzīgas sāpes, iekaisums, pūžņošana, piepampumi, strutas, tāpēc, lai no tā visa izvairītos, šobrīd dodas pie labākajiem speciālistiem savā jomā.

”Man ir paveicies tikt visam cauri sveikā ar nelieliem pampumiem, temperatūrām un iekaisumiem, taču es zinu cilvēkus, kuriem bija jāatvadās no ausu ļipiņas to pašu, manis uzskaitīto, neprofesionālo iemeslu dēļ,” neslēpj Kašers.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Kašers par homofobiju Latvijā, šķiršanos no iepriekšējā drauga un jaunas mīlestības atrašanu

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm