tv3.lv

”Ieteiktu pamēģināt!” ”Citi zēni” dalībnieks aicina negatīvos komentārus teikt tieši sejā

Jau sešus gadus Latvijai nav izdevies iekļūt ”Eirovīzijas” dziesmu konkursa finālā. Arī šogad grupai ”Citi zēni” neizdevās piepildīt šo tautai svarīgo misiju. Puiši pēc pusfināla saņem gan uzslavas, gan nopēlumu. Grupas dalībnieks Roberts Memmēns aicina ikvienu, kuram ir ko pārmest ”Citiem zēniem”, teikt to viņam sejā, ne rakstīt komentārus.

13. maijā 11:31

Sociālajā tīklā ”Facebook” Roberts raksta, ka visu dzīvi ir centies būt mūziķis, muzikants, producents, dziedātājs, aranžētājs, instrumentālists un dziesmu rakstītājs.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Esmu pārstāvējis savu vārdu dažādos ampluā, panācis veiksmes, un neveiksmes, kā vairākkārt kļūdījies daudzos savos darbos. Esmu piedalījies desmitiem konkursos un mēģinājis pierādīt to, ka esmu labāks kaut kādā ziņā par citiem gan dziedāšanā, gan visā, kas saistās ar mūziku,” tā Roberts.

Pēdējo trīs mēnešu laikā viņš redzējis, ko nozīmē patiess darbs, neatlaidība, mīlestība pret to, ko dari, un izpratne par komandas darbu. Mūziķis nu apzinās, ko nozīmē zaudēt, kad visvairāk rūp un, cik mazsvarīgi paliek būt labākajam.

”Esmu bijis godāts ar pienākumu pārstāvēt Latviju ”Eirovīzijas” dziesmu konkursā tāpat kā pārējie pieci mani grupas dalībnieki un es varu pateikt vienu – nekad neesmu juties lepnāks par sešiem latviešu džekiem, kas ir nākuši no pilnīgi dažādām vidēm un ir ieguldījuši pilnīgi visu pēdējo divu gadu laikā, lai mēs šeit būtu un pārstāvētu savu valsti līdz pēdējam,” fanus uzrunā Roberts.

Roberts atvainojas faniem par netikšanu finālā, piebilstot, ka tas bija tikai konkurss. Mūzika viņiem ir “dzīva” un tā vienmēr turpinās. Viņiem viss turpinās. ”Citiem zēniem” tā ir kārtējā pieredze no kuras viņi ne sekundi nekaunas.

”Paldies visiem, kas mūs atbalsta, saka mīļus vārdus, tur īkšķus un silda mūsu sirdis. Tiem, kas nesaprot – Es jūs tā pat mīlu. Tie, kas raksta pazemojošus, nevajadzīgus, nesaprotamus komentārus – sakiet acīs tieši man, nevis grupai, nevis sociālo tīklu komentāros, tieši man. Ieteiktu pamēģināt,” pārliecinošs ir Roberts.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Ar šo tekstu mūziķis iesāk jaunu gadu dzīvē, nosvinot 26 dzimšanas dienu. Jaunais dzīves gads sākas ar atklāsmi – Memmēns apzinās, kas viņš ir un nekaunas būt viņš pats!

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm