tv3.lv

Kā atbrīvoties no tumšajiem lokiem zem acīm, kā zaudēt lieko svaru? Atbildes sniedz modele Ginta Lapiņa

Latvijas populārākā modele Ginta Lapiņa bieži vien sociālajos tīklos atbild uz atbalstītāju iesūtītajiem jautājumiem. Gaidot lidojumu, skaistule jau atkal iepriecināja fanus, atbildot uz jautājumiem par dzimteni, skaistumu un motivāciju.

2019. gada 24. jūnijā 11:45

Skaistule neslēpj, ka, ceļojot apkārt, viņai ļoti pietrūkst Latvijas. Gintai patīk dzīvot starp Latviju un Ameriku, jo viņa nespēj vienā vietā uzturēties ilgi. Tāpēc modele uzskata, ka divas mājvietas ir labākais, kas ar viņu varēja notikt.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Ja būtu tāda iespēja, viņa no Latvijas uz Ameriku vienmēr ņemtu līdzi ģimeni, draugus un marinētus gurķus. Amerikā gurķīši nav garšīgi. Toties no Amerikas uz Latviju atvestu iespējas un Djūku, savu suni.

Foto: modele Ginta Lapiņa bauda vīnus slavenajā Napas ielejā

Ginta priecājas, ka darbojas modes industrijā, jo visu laiku notiek kas jauns, interesants un nekad nav garlaicīgi. Modelei nepatīk rutīna!

Vairākas jaunas dāmas skaistulei uzdeva jautājumus par izskatu, kosmētiku un notievēšanu. Modele labprāt sniedza padomus.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Ja meitenei ir pumpas un viņa vēlas kļūt par modeli, sākumā ir jātiek vaļā no problēmas, jo seja ir modeles vizītkarte.

Runājot par savu ādu, Ginta paziņo, ka nespēj saglabāt iedegumu. Viņa var nosauļoties, bet jau pēc pāris dienām iedegums ir izgaisis.

Ja daudzas dāmas cīnās ar tumšajiem lokiem zem acīm, tā nav skaistules problēma. Modele iesaka dzert daudz ūdens, kārtīgi izgulēties un atteikties no kafijas, tad loki izgaisīs.

Foto: daiļās modeles Gintas Lapiņas un viņas mīļotā vīrieša skaistā mīlestība

Pašai modes pasaules darbonei nereti novērojumi ”maisiņi” zem acīm, tos viņa apkaro, pateicoties ledus un kumelīšu kompresēm.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Lai ķermeņa āda būtu veselīga, Ginta nelieto nekādu zīmolu produkciju, bet gan džodžobas un kokosriekstu eļļas. Kurām reizēm pievieno ēterisko eļļu, lai būtu smarža.

Uzturā latviete cenšas nelietot dzīvnieku izcelsmes piena produktus, bet priekšroku dod mandeļu vai kokosriekstu pienam. Ginta neslēpj, ka ciest nevar seleriju un to neēd!

Lai atbrīvotos no liekā svara, slavenā latviete iesaka trīs vienkāršas lietas – dzert daudz ūdens un atteikties no limonādēm, neizlaist ēdienreizes un nenašķoties starplaikos, krasi samazināt patērētā cukura daudzumu.

Ginta saprot, ka izskatam ir liela nozīme, tomēr personības spēks ir izteiksmīgāks par daiļumu. Izskats ir būtisks, tikai tāpēc, ka parāda, cik ļoti cilvēks par sevi rūpējas, kā kopj sevi.

Foto: modele Ginta Lapiņa ballītē izklaidējas kopā ar Mailiju Sairusu

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Kad zvaigznei trūkst motivācijas, viņa apmeklē sporta zāli. Prātā uzreiz nāk labas domas, labas idejas, jo tuvumā nav nekādu tehnoloģiju, kas atvirza domas. Papildus sportošanai palīdz arī iedvesmojoša grāmata.

Pēdējā laikā Ginta mainījusi arī domas par uzvārda maiņu pēc laulībām. Ja kādreiz viņa tam teica kategorisku – nē, sava tēva dēļ, nu viņa domā citādāk un precoties mainītu uzvārdu.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm