2023. gada prognoze! "Ekstrasensu cīņu" zvaigzne Viktorija Raidos izliek taro kārtis par gaidāmo ģimenes dzīvē

Šova “Ekstrasensu cīņas” 16. sezonas uzvarētāja Viktorija Raidos turpina iepriecināt sociālā tīkla “Instagram” sekotājus, publiskojot taro kāršu prognozes 2023. gadam. Šoreiz Viktorija izliek kārtis katrai zodiaka zīmei par tēmu – ģimenes dzīve un attiecības!

29. janvārī 17:31

Auns

Ģimene būs iedvesmas un motivācijas avots. Blakus tuviniekiem izdosies sajust drošības un laimes sajūtu. Kopā ar tuviniekiem spēsi atpūsties un uzņemt jaunus spēkus. Nedrīkst iesaistīties strīdos ar ģimenes locekļiem.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Vērsis

Uz ģimeni orientēta zodiaka zīme. Šogad vēlēsies vēl vairāk iepriecināt tuviniekus. Būtiska mierīga, draudzīga atmosfēra. Atceries, tu neesi viens atbildīgs par mieru savā ģimenē, visiem darbiem jābūt kopīgiem, visiem jāiesaistās. Nedrīkst aizmirst par savu komfortu.

Dvīņi

Gada sākumā būs jāuzņemas rūpes par tuvinieku veselības stāvokli, tas var satuvināt ar dažiem ģimenes locekļiem. Atcerieties, ka jūsu viedoklis nav vienīgais pareizais. Jāļauj pašām personām pieņem lēmumus saistībā ar viņu nākotni. Šāda pieeja ļaus pārvarēt šo periodu. Runā par to, kas tev būtiski, bet prot sadzirdēt citus.

Vēzis

Uz ģimeni tendēta zodiaka zīme. Vērtības, dzīves orientieri un tiekšanās būs vērsti uz ģimenes labklājību. Tuvinieki ar jums būs uz “viena viļņa”. Viegli izdosies atrisināt problēmas. Gads, kas jāvelta ģimenes saišu nostiprināšanai.

Lauva

Ģimene nesīs daudz pozitīvisma un prieka. Konflikti īsi, strīdi viegli atrisināsies. Mīli emociju izvirdumus, šogad jānoskaņojas uz cita veida emociju gammu, bet no tā necietīs jūsu autoritāte, jūsu viedoklis tāpēc nezaudēs nozīmi tuvinieku acīs.

Jaunava

Jaunavas nemīl pārmaiņas dzīvē, tāpēc jauni sākumi ģimenes locekļu dzīvēs sākumā nepatiks, bet tas ir dabiski zodiaka zīmei. Neizsakiet viedokli asi, vismaz kamēr emocijas nenorims. Ja būs balanss un nekontrolēsi, nekritizēsi tuvinieku rīcība,s tad šis gads būs labs.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Svari

Prasme saglabāt pašcieņu jebkurā situācijā kalpos lieliski. Palīdzēs pieņemt jaunumus, meklēt risinājumus, nevis bēgt no problēmas. Tiekšanās pēc harmonijas neizdosies, ja pārāk daudz laika veltīsi darbam, bet pārāk maz ģimenei. Ja tā darīsi, tad gada beigās būs problēmas, kur neizdosies būt uzvarētājam, neskatoties uz pašcieņu.

Skorpions

Gads palīdzēs apvienoties ar ģimenes locekļiem, iepazīt tuviniekus no citām personības šķautnēm, kas tikai satuvinās. Pacelts garastāvoklis, kas iespaidos pozitīvi finanses, attiecības ar citiem cilvēkiem, atceries, ka ta visa sākums ir mājās.

Strēlnieks

Vajadzēs tuvinieku palīdzību. Būsiet īpaši ievainojams, gribēsiet ģimenes atzinību un to iegūsiet, ja paši ļausiet viņiem to izpaust, nevis liksiet saprast, ka viņi to jums ir parādā. Konstruktīva saruna, ne ļaušanās emocijām ir romantisko attiecību atslēga.

Mežāzis

Jutīsieties kā šūpolēs, tad ģimenes dzīve, tuvinieku problēmas liksies būtiskas, tad izturēsieties tā, ka tas neskar tevi. Jāspēj atrast vidusceļu! Ar otro pusīti siltākas attiecības jāveido, jāuzticas vairāk.

Ūdensvīrs

Viss būs stabili, tikai jāsaprot stabili labi vai slikti. Jums patīk stāvēt malā un atgriezties, kad viss atrisinājies, šogad tā neizdosies. Jāiesaistās māju problēmu risināšanā, tad viss būs stabili un saņemsiet pat pozitīvus bonusus. Ja stāvēsiet malā, stabili slikti būs gan darbā, gan ģimenes dzīvē.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Zivs

Jāveicina ģimenes sanākšanas, jāmotivē jaunieši pavadīt laiku kopā ar ģimenes vecāko paaudzi, jāparāda ģimenes vērtība un tradīcijas. Tas dos papildus spēku un vēlmi ikdienā būt notikumu centrā!

Kas ikvienu zodiaka zīmi sagaida citās jomās lasi ŠEIT!

Ko par tevi liecina dzimšanas datums, lasi ŠEIT!

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm