tv3.lv

"Alla man ir ļoti daudz devusi un turpina dot." Maksims Galkins ar sajūsmu izsakās par mīļoto sievu

Humora zvaigzne Maksims Galkins un dziedātāja Alla Pugačova ir viens no spēcīgākajiem Krievijas šovbiznesa pāriem. Maksimam Alla jau sen kļuvusi par galveno padomdevēju, kuras viedoklim viņš pilnībā uzticas.

2021. gada 16. maijā 16:15

44 gadus vecā humora zvaigzne reti stāsta par privāto dzīvi un attiecībām ar sievu. Intervijās viņš priekšroku dod sarunām par radošo sfēru vai bērnu talantiem.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

“Viņi mums praktiski nepalīdz!” Galkina un Pugačovas kaimiņi kritizē slaveno pāri

“Mans mīļais.” Alla Pugačova publiski atzīstas savās jūtās Maksimam Galkinam

Raidījumā “Сегодня вечером” Galkins atzina, ka Alla ir ļoti daudz ieguldījusi viņa karjerā un spožajā nākotnē – gan ar padomiem, gan finansēm. Ikvienu lēmumu viņš apspriež ar Allu un tikai tad sniedz atbildi.

Kameru priekšā mūziķis Aleksandrs Serovs Maksimam teica, ka Alla humora zvaigznei daudz iedevusi, jo tieši, sākoties viņu romantiskajām attiecībām Galkina karjera strauji sākusi attīstīties.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

“Piekrītu. Alla man ir ļoti daudz devusi un turpina dot katru dienu,” smaidot noteica Galkins.

Sākoties pandēmijai, humora zvaigzne kļuvusi par galveno ģimenes apgādnieku, jo Alla neuzstājas, bet patveras pāra mājvietā, lai izbēgtu no koronavīrusa.

Atgādinām, ka zvaigznes iepazinās 2001. gadā, ilgu laiku romantiskās attiecības viņi slēpa un tikai 2011. gadā apprecējās. Pēc pāris gadiem pasaulē nāca slavenību bērni – Garijs un Ļiza.

Alla intervijā izteikusies, ka attiecībās ar Galkinu viņai svarīgs ir dvēseles miers.

“Atceros, kad izlēmām apprecēties, tiešā tekstā jautāju Maksam – vai varu līdzās viņam mierīgi novecot? Būtu jūs redzējuši viņa nopietnās acis. Viņš teica – jā, protams. Nebaidies no nekā, un es piekritu laulībām,” bildinājuma faktu atceras Pugačova.

Vairākkārt šovbiznesa vidē pavīdējušas runas par pāra šķiršanos, bet Maksims un Alla jau gadiem ilgi pierāda, ka ir radīti viens otram.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm