tv3.lv

Anna Kalašņikova paziņo, ka psiholoģe ar hipnozes palīdzību izkrāpusi no viņas 16 miljonus rubļu

Krievijas šovu zvaigzne, dziedātāja Anna Kalašņikova apmeklējusi psiholoģi Irinu Tiašinovu, kuru iecienījuši daudzi Krievijas šovbiznesa spīdekļi. Dziedātāja cerējusi, ka speciāliste palīdzēs tikt pāri krīzei radošajā, kā arī personīgajā dzīvē. Anna nav ieguvusi vēlamo.

2021. gada 14. maijā 11:30

36 gadus vecā Anna uzticējās psiholoģei, jo viņu apmeklē slavenības, arī tādas, kuras ir ļoti kaprīzas.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

“Manā dzīvē bija ļoti smags periods. Spontānais aborts un šķiršanās no mīļotā. Viens no paziņām ieteica apmeklēt tieši šo psihologu, sakot, ka pēc saziņas ar ārsti mana dzīve kardināli mainīsies uz labo pusi,” Krievijas presei stāsta Anna.

Kalašņikova neslēpa, ka sākumā seansi bijuši bezmaksas, bet vēlāk Irina sākusi prasīt lielus honorārus. Konsultācijas maksājušas simtos tūkstošu, bet beigās tika pieprasīti pat 16 miljoni.

“Viņa teica, galvenais, ka sakārtosim privāto dzīvi, ka iegūsi ģimeni. Piebilda, ka pirmais, kas manā dzīvē normalizēsies ir karjera,” nosaka Anna.

Mūziķe saprot, ka nespēj pierādīt savus vārdus, jo viņai nav nekādu dokumentu, čeku, arī seansus viņa atceras “miglaini”, domājot, ka pielietota hipnoze.

Dziedātāja apzinās, ka parakstījusi līgumu ar daudz apakšpunktiem, to neizlasot un nesaņemot kopiju, sniegusi ārstam savu pases kopiju, nekustāmo īpašumu sarakstu.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

39 gadus vecā psiholoģe noraida apvainojumus un nav sajūsmā, ka nu viņai visur jādodas apsardzes pavadībā, jo viņa baidās no slavenības.

Psiholoģe uzsver, ka Anna viņai nav maksājusi ne centa un aicina slavenību, katru savu izteikto vārdu pierādīt tiesā.

“Paldies Dievam, manā dzīvē nav bijuši šādi klienti, kuri aprunā un melo. Nevaru saprast, kāpēc Anna tā dara, kāds ir viņas motīvs. Man ir mazi bērni, nezinu, ko no viņas sagaidīt,” skumji nosaka psiholoģe.

Tikt skaidrībā ar situāciju palīdzēja raidījuma “На самом деле” eksperti, kuri visu atrisināja uzdodot Annai vienu jautājumu – jūs Irinai iedevāt 16 miljonus rubļu? Kalašņikova atbildēja apstiprinoša, bet melu detektors parādīja, ka tie ir meli.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm