Anna Sedokova: Man nekad nav bijis tik slikti. Centos ievilkt elpu un turpināju raudāt

Dziedātāja Anna Sedokova ir laimīgā laulībā ar latviešu basketbolistu Jāni Timmu, pāris audzina Annas dēlu Hektoru un rūpējas par diviem suņiem. Anna atzinusies, ka cieš no psihiskām problēmām.

1. februārī 12:50

Ilgāku laiku Sedokova nedeva nekādu ziņu faniem sociālajos tīklos, nu sieviete paziņojusi, ka viņu nomoka depresija, ar ko viņa cenšas tikt galā.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

“Man nekad nav bijis tik slikti, turklāt bez jebkāda iemesla, bez problēmām. Lietas, ko vienmēr ātri atrisinu, liekas neatrisināmas mīklas. Man ir vienkārši slikti, liekas kāds ņēmis un nozadzis manu enerģiju,” tā Anna.

Portāls “starhit.ru” raksta, ka Anna pazuda no sociālajiem tīkliem un neatbildēja faniem, jo nevēlējās, lai kāds viņu redz vāju, ievainojamu.

“Es centos ievilkt elpu un turpināju raudāt un ēst. Vēl gatavoju ēdienu un vēl ēdu. Šodien ir pirmā diena, kad sāku atkal sevi “savākt kopā pa daļiņām”. Nezinu, kāpēc jums to stāstu, bez zinu, ka “aizverot sevi pasaulei” paliek vēl sliktāk,” nosaka Anna.

Dziedātāja neslēpj, ka pēdējie gadi ģimenes dzīvē nav bijuši tie vieglākie, bet viņa un Jānis pratuši, viens otru atbalstīt un nepazaudēt īpašo saikni.

“Pēdējie divi gadi bijuši ļoti grūti. Piedzīvojām divus lielus zaudējumus – no dzīves aizgāja mana vecmāmiņa un nomira mūsu suns Mamba. Vecmāmiņa mani uzaudzināja un ļoti mīlēja, bet suns mums bija kā bērns. Pusgadu “vācām sevi kopā pa daļiņām”, bija ļoti grūti,” neslēpj Anna.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Slavenība apzinās, ka visam viņa vēl nav tikusi pāri, bet izmato savu ģimeni kā spēku, lai celtos un turpinātu dzīvot, smaidīt.

“Veltu laiku ģimenei un bērniem. Man ir būtiski būt viņiem līdzās un atbalstīt, kā arī atklāt sevī jaunas sievišķības pakāpes, kas sniedz papildus sievietes laimi,” neslēpj Anna.

Pēdējā laikā mūziķe maz uzstājas, veltot sevi ģimenei, viņai patīk pamosties līdzās vīram, kā arī patīk apziņa, ka mazais Hektors zina, ka mamma vienmēr ir mājās. Tā kā mūziķe dzīvo Amerikā, viņai ir iespēja biežāk satikt meitu Moniku, bet vecākā meita Alīna ir jau 18 gadus veca un viņai tik ļoti vairs nav nepieciešama mamma.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm