tv3.lv

"Ar pirmo šāvienu izjutu enerģijas pieplūdumu." Ukraiņu aktrise Ksenija Mišina ņem rokās ieroci

Ukraiņu aktrise Ksenija Mišina, kura kara sākumā emigrēja no valsts uz Beļģiju, bet jūlija izskaņā atgriezās Kijivā, izlēmusi iemācīties rīkoties ar ieročiem, lai būtu gatava, ja karā tiks iesauktas arī daiļā dzimuma pārstāves.

8. augustā 10:28

Sociālajā tīklā “Instagram” skaistule parādīja, ka apguvusi prasmi rīkoties ar automātu, ložmetēju un rokas prettanku granātmetēju.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

“Sākumā šie nāves nesēji bija smagi un auksti, ieroči lika sastingt un trīcēt bailēs. Bet ar pirmo šāvienu izjutu enerģijas, spēka un pārliecības pieplūdumu. Nezinu, tas bija adrenalīns, zemapziņa vai spēka apzināšanās. Tā bija sajūta, kādu nekad nebiju izjutusi,” tā Mišina.

Piedzīvotās sajūtas, pēc aktrises domām, ir tas, kas motivē Ukrainas aizstāvjus doties uz priekšu, nebaidīties, bet cīnīties par brīvu dzimteni.

Ksenija lepojas, ka Ukrainas armijā jau tagad darbojas 50 000 sieviešu.

“Vienmēr esmu lepojies ar jums un ar savām aktivitātēm, cenšos dot ieguldījumu mūsu valsts sieviešu dzīvēs! Šodien es ne tikai lepojos, bet arī mācos no jums. Jūs esat labākais drosmes, lojalitātes un mīlestības piemērs,” kareives sievietes uzrunā Mišina.

Ksenija aizdomājas, cik ļoti karš ir mainījis uzskatus. Kādreiz karš likās, kā daļa no vēstures grāmatām, bet tagad ukraiņi, lasot ziņas, priecājas, ka kāds valstij uzdāvina jaunu, modernu, jaudīgu ieroci.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm