tv3.lv

Arī slavenības melo! Poļina Gagarina nav teiksi patiesību saistībā ar jauno videoklipu

Pirms pāris dienām Krievijas dziedātāja Poļina Gagarina izdeva jaunāko singlu “Вчера” un dziesmas videoklipu. Klipā redzami vairāki riskanti, dzīvībai bīstami triki, kurus mūziķe apgalvo, ka izpildījusi pati. Kaskadiere paziņojusi, ka Poļina melo!

2021. gada 22. augustā 14:32

Krievijas prese atklāja, ka 34 gadus vecā dziedātāja meloja, jo trikos viņu aizvietoja dubliere Svetlana Tokarska-Pashina.

Video: dziedātāja Poļina Gagarina koncerta laikā izmežģī plecu

Krievijas prese: oficiāli šķirta dziedātājas Poļinas Gagarinas laulība

“Ļoti neglīti Poļina rīkojās, piesavināties kaskadierei pienākošos nopelnus. Tajā diena Svetlana bija uzdevumu augstumos, dublieri vienmēr izpilda grūtos trikus un ir pelnījuši, lai viņu darbu novērtē. Poļina nav Toms Krūzs, lai pati izpildītu bīstamus trikus,” izteicās klipa filmēšanas radošā komanda.

Poļina nav komentējusi to, ka pieķerta melos, vien izteikusies, cik komfortabli viņai bijis strādāt ar režisoru Alanu Badojevu un pārējo komandu.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

“Tik karsta diena. Mēs smējāmies, bet tiklīdz atskanēja – kamera, motors – sākas maģija. 20 stundas kā viens elpas vilciens. Astoņi dubļi dejai uz kalna, bet es neesmu nogurusi. Manī ir radošais adrenalīns,” par procesu pastāstīja Poļina.

Ikvienam no komandas mūziķe velta pateicības vārdus, tikai ne kaskadierei, izliekoties, ka šāda cilvēka filmēšanas procesā nav bijis.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm