tv3.lv

Ārsts paziņo, ka nesniegs palīdzību, ja bērns raudās! Aktrise sašutusi par piedzīvoto Ukrainas medicīnas iestādē

Ukraiņu aktrise Anna Salivančuka sociālajā tīklā “Instagram” nākusi klajā ar paziņojumu, ka Bukovelā par vizīti ārstniecības iestādē samaksājusi 92 eiro. Vēlāk slimnīcas medicīnas personāls paziņojis, ka nešūs viņas dēlam roku, ja zēns raudās.

10. augustā 15:40

Aktrise kopā ar bērniem atpūtusies Bukovelā, kur viņas vecākais dēls nokritis un savainojis kāju pret plāksni, kas bija izspraukusies no mākslīgā zālāja.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Sākumā slavenība meklējusi palīdzību tuvākajā medicīnas iestādē, kas izrādījās maksas klīnika. Par pieņemšanu viņai nācās samaksāt 92 eiro.

“Nav runa par samaksu. Es vienkārši pajautāju, vai ir nepieciešams uzlikt šuves, par to arī samaksāju,” tā Anna.

Uz klīniku tika izsaukta neatliekamā medicīniskā palīdzība, kura ieteica braukt uz slimnīcu, kas atrodas salīdzinoši netālu – 40 kilometru attālumā.

Mediķi brīdināja sievieti, ka šuves ķirurgs neliks, ja zēns raudās un nebūs mierīgs.

Slimnīcā medicīnas personāls ilgi aizpildījis dokumentus, un ārsts, kurš uzņēmās rūpes par viņas dēlu, šokējis ar savu uzvedību.

“Varu tikai minēt, bet man šķiet, ka viņš bija noguris. Ārsts noņēma plāksteri un apskatīja dēla kāju, bet mazais raudāja. Mediķis teica, ja mans dēls raudās, tad mums jābrauc uz citu slimnīcu, kur ceļgals tiks sašūts zem vispārējās narkozes. Parunāju ar Gļebu, nomierināju, teicu, lai neuztraucas, ka nesāpēs un neko briesmīgu nedarīs. Ārsts pagriezās un teica, lai nemeloju bērnam, ka viņš tagad šūs un adata iedursies ceļgalā,” atceras Salivančuka.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Sašutusī aktrise prasījusi, kāpēc ārsts apzināti biedē bērnu, uz ko atbildi nav saņēmusi. Beigu beigās Gļebam uzliktas šuves, tad ārsts piecēlies un vienkārši aizgājis, nepaskaidrojot, ko darīt tālāk, kā pārsiet kāju, vien ieteicis meklēt citu medicīnas darbinieku.

Slavenība ir sašutusi ne tikai saistībā ar ārsta rīcību un maksas klīnikas cenām, bet arī par faktu, ka tik lielā atpūtas kompleksā nestrādā mediķi.

Ukrainas teātra zvaigzne piebilst, ka jau nākamajā dienā dēls juties labāk.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm