tv3.lv

Automašīna, kurā atradusies Ksenija Sobčaka, iekļuvusi autoavārijā. Divas iesaistītās personas mirušas

Krievijas prese raksta, ka šovbiznesa zvaigzne Ksenija Sobčaka braukusi automašīnā kopā ar savu komandu un iekļuvusi autoavārijā, kurā gājuši bojā divi cilvēki. Policijas ziņojums vēsta, ka slavenība tikusi cauri bez smagiem miesas bojājumiem.

2021. gada 11. oktobrī 8:00

Avārija notikusi, Ksenijas iznomātajai “Mercedes” zīmola automašīna, braucot uz lidostu, apdzenot priekšā braucošo automašīnu pa pretējo joslu. Tas veicinājis sadursmi ar citu spēkratu.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Ksenijas Sobčakas “jociņa” dēļ Ļevs Ļeščenko apsvēris pašnāvības iespēju

Video: Krievijas šovbiznesa zvaigznei Ksenijai Sobčakai klostera teritorijā izveidojas konflikts

“Volkswagen” zīmola automašīnā atradās trīs cilvēki, viena no sievietēm mira notikuma vietā, otra sieviete mira slimnīcā, šoferis turpina cīņu par dzīvību.

Pēc autoavārijas Ksenija izsaukusi taksi un turpinājusi iesākto ceļu uz lidostu.

Vēlāk, komentējot notikušo, Ksenija paziņoja, ka avārijas rezultātā saņēmusi nopietnas traumas – smadzeņu satricinājumu, kā arī iekšējo orgānu sasitumus. Policijas dokumenti parāda pretējo, ka Ksenija nav traumējusies.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

“Automašīnā “Mercedes S500 4Matic” atradusies pasažiere Ksenija Sobčaka, kura autoavārijā necieta un pameta notikuma vietu, vēl pirms Policijas ierašanās,” Krievijas prese publisko likumsargu dokumentus.

Internetā atrodams arī video, kurā redzams, ka Sobčaka īsu mirkli pēc avārijas pati ieiet lidostā un viņai nav vajadzīga citu cilvēku palīdzība.

Ksenija apgalvo, ka pēc avārijas zaudējusi samaņu un jutusies ļoti slikti, bet pieņēmusi lēmumu no Sočiem lidot uz Maskavu.

“Kad nācu pie samaņas, mana komanda piedāvāja hospitalizāciju. Vēlējos redzēt dēlu un ātrāk nokļūt mājās, tāpēc izlēmu par labu lidojumam. Šodien veicu izmeklējumus, kuros atklāja smadzeņu satricinājumu un iekšējo orgānu traumas. Mēs aizbraucām ar citu mašīnu, bet pirms tam mans menedžeris Kirils izsauca mediķus un aizgāja paskatīties, vai varam kā palīdzēt otrās automašīnas pasažieriem,” skaidro Ksenija.

Policija turpina izmeklēt notikušo. Pagaidām par galveno vaininieku autoavārijā tiek uzskatīts Ksenijas šoferis Oļegs Cojs. Vīrietis atzinis savu vainu un ir gatavs saņemt sodu par nodarīto.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm