tv3.lv

Bankrots! Ieņēmumu dienests slēdz smagi slimās aktrises Anastasijas Zavarotņukas biznesu

50 gadus vecā aktrise, seriāla “Mana mīļā aukle” zvaigzne Anastasija Zavarotņuka pirms onkoloģiskās saslimšanas ne tikai filmējās, bet arī veiksmīgi vadīja biznesu. Slimība nav ļāvusi zvaigznei strādāt un viņas bizness ir bankrotējis.

2021. gada 16. aprīlī 9:13

Seriāla “Mana mīļā aukle” zvaigzne jau no 2019. gada septembra cīnās ar glioblastomu – vienu no agresīvākajiem ļaundabīgā audzēja veidiem.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Anastasijas Zavarotņukas ģimene priecājas, ka aktrisei dāvāta “otrā dzīve”

Smagi slimo Anastasiju Zavarotņuku meklē tiesu izpildītāji

Nastja ārstējās ārzemēs un arī Krievijā. Viņa pārcietusi vairākas operācijas un viņai veikta gan ķīmijterapija, gan apstarošana. Slimība neļauj zvaigznei ne filmēties, ne vadīt biznesu.

Aktrises mīļie velta visas savas pūles un enerģiju viņas ārstēšanā, bet biznesu ir pametuši novārtā. Kļuvis zināms, ka Zavarotņukas firmas ir bankrotējušas.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Ieņēmumu dienests pārbaudīja firmu “Азарт-Продакшн”, kas nodarbojās ar televīzijas raidījumu un šovu filmēšanu. Firma izbeidza darboties, kad aktrises meita, kuras pārziņā bija uzņēmums, saslima, bet pēc tam veltīja visu uzmanību mātei.

Ir pārstājusi darboties arī otra Anastasijas kompānija “Дар”, kuru pēc viņas saslimšanas pārrakstīja uz kādas Ruslanas Dorogobedas vārda. Nav zināms sieviete iegādājās uzņēmumu, vai vadīja to Anastasijas vārdā.

Anastasija valstij ir parādā 77 tūkstošus rubļu. Viens parāds konstatēts 2021.gada martā, bet otrs 2020.gada septembrī. Sievieti jau meklē tiesu izpildītāji.

Ekrānu zvaigzne apzinājās, ka jaunība nav mūžīga, režisoru piedāvātās lomas nav neizsmeļams resurss, tāpēc veidoja biznesu, lai nodrošinātu pārtikušas vecumdienas.

“Krūtīs ir liels “caurums”!” Zavarotņukas meita atzīstas, ka kopš mammas saslimšanas apmeklē psihologu

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm